Ліцензія Paw Patrol

Paw Patrol

Paw Patrol («Щенячий патруль») - мультсеріал про пригоди рятувального загону цуценят на чолі з хлопчиком на ім'я Райдер. Загін захищає жителів Бухти Пригод і завжди знаходить спосіб допомогти. Перша серія мультсеріалу була показана 12 серпня 2013 року на телеканалі «Nickelodeon» в США. Права на трансляцію викупили телеканали з 126 країн.

Життя героїв мультсеріалу наповнене захоплюючими історіями, їх команда демонструє, як згуртована робота і взаємодопомога допомагає впоратися з будь-якими труднощами. Кожен з цуценят володіє особливими навичками, заснованими на реальних професіях, наприклад, пожежника, поліцейського або будівельника.

Команда Paw Patrol

  • Райдер - розумний і хоробрий хлопчик, володіє лідерськими якостями, відмінно розбирається в техніці, він сконструював спорядження і прилади для своїх вірних помічників.
  • Чейз - німецька вівчарка, користується синьою поліцейською машиною і мегафоном, сильний і відповідальний. Він завжди готовий діяти, але цурається кішок і пір'я, тому що у нього алергія.
  • Маршалл - життєрадісний далматинець, їздить на червоному пожежному фургоні, відповідає за пожежну охорону, трохи незграбний, тому іноді опиняється в смішних ситуаціях.
  • Рубі - грубуватий, але милий англійський бульдог, знає все про скейтборди та сноуборди. Він не проти забруднитися, щоб потім викупатися. Їздить на жовтому бульдозері, добре знає будівельну техніку.
  • Скай - безстрашна і кмітлива учасниця загону породи кокер-пудель, обожнює літати на своєму рожевому вертольоті або за допомогою реактивного ранця з крилами. Робить все з грацією і посмішкою.
  • Роккі - щеня змішаної породи, їздить на зеленому сміттєвозі, який не тільки переробляє відходи, а й зберігає інструменти, необхідні для рятувальних операцій.
  • Зума - веселий лабрадор-ретривер шоколадного кольору, обожнює воду. Керує помаранчевим катером. Енергійний і завжди готовий до пригод.
  • Трекер - щеня породи чихуахуа, володіє винятковим слухом, що допомагає йому орієнтуватися в джунглях. Деякі кажуть, що він може почути щось ще до того, як воно станеться. Їздить на джипі.
  • Еверест - дівчинка-щеня породи хаскі, обожнює веселитися, з'їжджаючи з гори на животі. Їздить на біло-бірюзовому снігоочиснику. Лід або сніг - неважливо, вона готова прийти на допомогу.

Яскраві персонажі мультфільму «Щенячий патруль» вчать бути дружними, сміливими, турботливими, бути професіоналами. Дошкільні рюкзаки, шкільні ранці та пенали, сумки для взуття, парасолі, канцелярія і товари для творчості Kite з ліцензійними зображеннями Paw Patrol створені, щоб порадувати любителів цього популярного мультфільму і допомагати їм у навчанні та розвитку.