Ліцензія Popcorn the Bear

Popcorn the Bear

Це не просто милий і пухнастий плюшевий ведмедик, це Попкорн (Popcorn the Bear), якого неможливо не полюбити! Він найкращий друг для кожного, він добрий і турботливий, і завжди викликає посмішку. З цим ведмежам не буде сумно, тому що з ним кожного дня відбуваються цікаві пригоди.

З'явився цей милий ведмедик завдяки Деббі Ховард, яка розповідала історії про нього своїй маленькій доньці. Дівчинка думала, що мама читає книжку і просила її подарувати. Але книги тоді ще не існувало. У 2004 році Деббі згадала історію про маленького ведмедика і вирішила познайомити з ним увесь світ. Вона взяла папір і олівець, і зробила перший ескіз. Так з'явився ведмедик Попкорн. Деббі намалювала маленьке місто Беррівіль (Ягідна долина) і друзів Попкорна. Всім героям вона дала «смачні» імена.

У 2016 році вийшли 3 книги про пригоди Попкорна і його друзів: «Як ведмедик Попкорн знайшов своє ім'я», «Ведмедик Попкорн і різні вуха Бісквіта», «Ведмедик Попкорн і Таємничий Сніговик». Дві перші книги отримали нагороди британської премії The Wishing Shelf Book Awards в номінації «Кращі дошкільні ілюстровані книги».

У 2017 році з'явилася «Азбука ведмедика Попкорна», з якою весело вчити алфавіт. На кожній сторінці Попкорн і його друзі потрапляють в різні ситуації, а мишеня Барлі ховається - його потрібно знайти. В кінці книги є цікаві завдання.

Герої ліцензії Popcorn the Bear

Ведмедик Попкорн.

Подобається: займатися садівництвом.

Не подобається: несподівана гроза.

Улюблена їжа: звичайно ж попкорн!

Кращий друг: сестричка Брі.

У Попкорна на вушку є кнопка у формі серця - коли вона світиться, ви знаєте, що станеться щось особливе! Починаються пригоди, де Попкорн і його друзі вчаться чомусь і весело проводять час. Попкорн любить читати, він друг кожного і завжди радий допомогти усім, хто цього потребує.

Ведмедик Брі.

Подобається: малювати.

Не подобається: вставати рано.

Улюблена їжа: рожевий молочний коктейль.

Кращий друг: ведмдик Попкорн.

Брі - молодша сестричка Попкорна. Вона носить бантик на вушку, браслет і сумочку на плечі. Її улюблений колір - рожевий, і це неможливо не помітити. Вона дуже турботлива, але сором'язлива  і любить свій «тихий» час, який вона зазвичай проводить за малюванням.

Каченя Суфле.

Подобається: пекти тістечка.

Не подобається: купатися.

Улюблена їжа: торт, прикрашений глазур'ю.

Кращий друг: собачка Бісквіт.

Суфле вважає за краще грати в бруді, а не у воді. Купання для нього - велика подія.

Суфле щасливий, коли готує або випікає. Він відмінний шеф-кухар, але його морозиво зі шпинату і брокколі не дуже-то популярне! Суфле багато співає і розповідає анекдоти, він дуже пустотливий і коли щось трапилося - можна бути впевненим, що Суфле там замішаний.

Собачка Бісквіт.

Подобається: рити ями.

Не подобається: розчісуватися.

Улюблена їжа: сосиски.

Кращий друг: кішечка Фудж.

У нього вуха різного кольору і латочка-сердечко на спині. Бісквіт любить бігати і бути у формі. Коли він не біжить, його зазвичай можна знайти сплячим десь у теплі. Але його улюблене заняття - рити ями і ховати в них кісточки і печиво!

Бджілка Амброзія.

Подобається: задавати питання.

Не подобається: коли її називають допитливою.

Улюблена їжа: млинці з медом.

У неї рожевий чепчик, квіти на крильцях і з собою маленька дамська сумочка з чарівним пилком. Амброзія завжди задає питання, тому що їй подобається вчитися, проте Суфле і Бісквіт кажуть, що вона просто занадто допитлива! Чарівний пилок у своїй маленькій сумочці вона використовує нечасто - коли потрібно щось виправити. Наприклад, допомогти Суфле повернути морозиво, що випало, назад у ріжок.

Кішечка Фудж.

Подобається: спати.

Не подобається: дощ.

Улюблена їжа: волоські горіхи.

Кращий друг: собачка Бісквіт.

Приязна кішечка, яка обожнює згортатися калачиком біля вогню. Вона часто намагається виправити те, що зазвичай не потрібно виправляти.

Мишеня Барлі.

Подобається: збирати листя.

Не подобається: коли вітер відносить зібране листя.

Улюблена їжа: апельсини.

Кращий друг: усі!

Барлі - дуже хазяйновите маленьке мишеня. Його крихітний будиночок на дереві, побудований над будинком Попкорна, завжди блищить і сяє. Барлі дуже логічний, пише слова так, як вони вимовляються.

Їжачок Піклз.

Подобається: згортатися в клубок.

Не подобається: листя, що застрягли в колючках.

Улюблена їжа: вишні.

Піклз ходить повільно й обачно, але він може легко налякати - так що не крадіться за ним! Він збирає речі, які іншим не здаються цікавими, наприклад, шкарпетка або плямистий камінь. Їжачок Піклз обожнює згортатися в клубок, а потім котитися по пагорбу!

Черв'ячок Крендель.

Подобається: смішно скручуватися.

Не подобається: коли його будиночок в жолуді намокає після дощу.

Улюблена їжа: шпинат.

Кращий друг: мишеня Барлі.

Продукція Kite із зображеннями ведмедика Попкорна і його друзів забезпечать гарний настрій кожному. Дошкільні рюкзаки і сумки Kite стають улюбленими іграшками, рюкзаки та пенали для школи, сумки для взуття, парасольки, канцелярія і товари для творчості в ліцензійній серії Popcorn the Bear допомагають вчитися і творити з радістю.