Ліцензія #Школа

#Школа

#Школа - серіал про сучасну українську школу, який став найуспішнішим проектом в історії українського ТБ і привернув неймовірно широкої цільової аудиторії. Прем'єра 3-го сезону серіалу відбулася 4 березня 2019 року на телеканалі «1 + 1». Про популярність серіалу говорять цифри: кількість переглядів кожної серії на каналі Youtube - від 1,6 млн, серіал має більше 785 тисяч фоловерів на каналі Youtube, 630 тисяч - в Instagram, 225 тисяч - у Viber. У 2018 році «Школа» (1+1) була удостоєна премії Effie Awards Ukraine в номінації «найефективніший бренд».

Зірками серіалу стали молоді актори: Яніна Андрєєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Олена Курта, Анатолій Тихомиров, Роман Лук'янов, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук. На екрані вони проживають ситуації та складнощі, у яких сучасні школярі пізнають себе. Тут і любов, і дружба, і гонитва за популярністю в соцмережах, а ще складнощі в спілкуванні з батьками і вчителями, самоідентифікація в суспільстві.

У новому сезоні Kite і «Школа» об'єдналися, щоб порадувати своїх шанувальників стильною брендованою продукцією. Так з'явилася лімітована капсульна колекція шкільних аксесуарів Kite #Школа, в якій діти та підлітки можуть обрати для себе міський рюкзак, сумку для взуття, пенал, щоденник, шкільний зошит, блокнот і навіть зошит для нот.

Для створення дизайнів використовувалися фото зірок серіалу, стилізовані принти і популярні фрази молодіжного сленгу. Рюкзаки, пенали та сумки декоровані знімними значками #Школа.

#Школа