Ліцензія Время и Стекло

Время и Стекло

«Время и Стекло» — один з найпопулярніших українських гуртів з солістами: чудовою ДоДо (Надєю Дорофєєвою) і екстравагантним Позитивом (Олексієм Завгороднім).

Цифри говорять самі за себе: середня кількість переглядів кліпів дуету на каналі Youtube — 89 млн.! За їх сторінкою в Instagram стежать майже 350 тисяч фоловерів. Безпрецедентний випадок — кліп «Ім'я 505» став найпопулярнішим в країнах СНД! Він зібрав 203 млн. переглядів і увійшов до чарту iTunes.

А тепер зустрічайте переможців «Золотого грамофону», «Пісні року», «М1 Music Awards» та інших престижних номінацій в колекції Kite 2019.

Капсульна колекція Kite в колаборації з оновленим іміджем групи «Время и Стекло» - Vislovo виконана в стилі поп-арт. Предмети легко і смачно поєднуються один з одним. З Kite&Vislovo бути на стилі легко! Школяр або студент буде виглядати сучасно, модно, і, при цьому, матиме все, що необхідно для успішного навчання і відпочинку.

Зошити та блокноти, записні книжки і зошити для нот, стаканчики To Go і пляшечки для води, рюкзаки, фітнес-сумки, бананки та багато іншого з символікою та образами солістів готові радувати фанатів. Шанувальники по всій Україні передчувають покупку рюкзака і зошитів з кумирами!