Ru Ua

Бейджі Kite

Знято з виробництва
Бейдж вертикальний Kite K20-296-02, на шнурку, синій Бейдж вертикальний Kite K20-296-02, на шнурку, синій

Шкільні бейджі Kite – зручні та оригінальні аксесуари для документів кишенькового формату: учнівського, проїзного або читацького квитка; абонементів та для ідентифікаційних карток школярів. Це високоякісні та яскраві «кишеньки» для зберігання і захисту документів, необхідних в школі, дитячому садочку чи на гуртках. 

Особливості та переваги шкільних бейджів Kite

Бейджі Kite – це практичний та надійний спосіб захистити ідентифікаційну картку від зносу та пошкоджень, що робить їх популярним вибором для багатьох навчальних та розважальних дитячих закладів. Вони мають низку переваг, таких, як:

  1. Зручний формат з прозорою кишенькою. Це дозволяє з легкістю пред’являти документ, не виймаючи його з чохла. 
  2. Практичне кріплення. Бейджі Kite дуже зручно брати з собою, адже вони оснащені найпрактичнішими варіантами кріплення, що не пошкоджують одяг та дозволяють усюди носити документи з собою. В асортименті бренду представлені моделі на шнурку та бейджі на карабіні. Моделі на шнурку можна носити на шиї. А на карабіні – зручно прикріпляти до рюкзака, сумки, гаманця або до одягу.
  3. Висока якість. Бейджі Kite бездоганно підходять для щоденного використання, адже вони відрізняються відмінною якістю. Міцні матеріали та надійна фурнітура – запорука довгої служби аксесуарів. 
  4. Оригінальний дизайн. Дитячі бейджі – не просто крутий функціональний аксесуар, а і стильне доповнення до шкільного вбрання. Усі моделі мають сучасний емоційний дизайн. Дітям сподобаються бейджі з вушками, кольорові бейджі з голографічним ефектом, бейджі з PU-матеріалу та моделі з яскравими принтами. 
  5. Різноманіття моделей та кольорів на будь-який смак. Щоб кожна дитина могла обрати для себе бейдж в улюбленому кольорі та дизайні. Це дозволить проявити свою індивідуальність, ефектно прикрасити шкільний образ та щодня піднімати собі настрій.

Купити бейджі для школи можна в авторизованих онлайн- та офлайн-магазинах наших партнерів, перелік яких ви знайдете у розділі «Де купити».

Читати більше