Ru Ua

Фартухи Kite

Фартух із нарукавниками Kite забезпечує захист вбрання школяра під час уроків малювання, праці та інших занять рукоділлям. Наявність фартуха дозволяє вільно творити, малюючи фарбами, створюючи фігурки з глини, натхненно займатися кулінарією і навіть не замислюватися про підтримку чистоти одягу. Про це подбає фартух Kite.

Аксесуар призначений для шкільних, домашніх та позашкільних занять, безлічі творчих секцій та гуртків.

Фартух для школяра важливий не менше канцтоварів. Стильний та зручний комплект фартух+нарукавники допоможе почуватися вільно та розкуто під час створення нових шедеврів.

Фартухи Kite для школярів відшиті із щільного водовідштовхувального поліестеру: служать бар'єром для різноманітних забруднень. Сам фартух легко очистити вручну чи вологою серветкою.

У комплекті до кожного фартуха передбачені зручні нарукавники, які захистять рукави від плям. Вони дуже просто надягають і надійно фіксуються еластичними резинками. Для письмового приладдя та художніх інструментів, які завжди повинні бути під рукою, передбачені спеціальні місткі кишеньки.

Стильний дизайн допоможе школярам почуватися впевнено, насолоджуючись кожною миттю творчості.

Матеріал, з якого виконані дитячі фартухи з нарукавниками, вирізняється високою міцністю на розрив. Колір тканини – яскравий, має відмінну стійкість до вигоряння, довго зберігає початкову насиченість.

Особливості дитячих фартухів Kite:

  • 2 універсальні моделі: для початкової школи та для підлітків з 5 по 9 клас.
  • У комплекті два нарукавники на зручних гумках – для захисту рукавів.
  • Виконані з міцного поліестеру з водовідштовхувальним покриттям для максимального захисту одягу від вологи та забруднень.
  • Тканинна окантовка на кромці забезпечує зносостійкість.
  • Шийний ремінець регулюється, підлаштовуючись під параметри школяра.
  • Місткі кишені – для інструментів та інших дрібниць.
  • Запаморочлива різноманітність дизайнів на будь-який смак.

З фартухами Kite плями на одязі не затьмарять настрій під час занять творчістю та не зіпсують улюблені речі. Бажаєте купити фартух для школяра? Ознайомтеся зі списком авторизованих магазинів у розділі «Де купити» на нашому офіційному сайті.

Читати більше