Ru Ua

Парасолі дитячі Kite

Парасолі дитячі Kite – маст-хев для кожного школяра та дошкільняти. Вони захистять дитину від дощу та допоможуть бути активним та цілеспрямованим у будь-яку погоду, включаючи сіру мряку, рясний снігопад та навіть сильну зливу. Власна дитяча парасоля має бути у кожного школяра.

Адже саме дитячі моделі Kite повністю пристосовані для потреб школярів та дошкільнят:

 • Легка вага та компактний розмір. Парасольки Kite створені для того, щоб дитині було максимально зручно ним користуватися. Вони легенькі, негроміздкі та компактні.
 • Надійна конструкція. Витривалий каркас з посиленими карбоновими спицями дозволяє парасолі чудово тримати форму навіть у вітряну погоду.
 • Водонепроникний купол з високоякісного міцного матеріалу.
 • Безпека. Округлі пластикові наконечники закривають спиці.
 • Стильний дизайн: яскраві кольори довго зберігають насиченість та не вигоряють на сонці. Улюблені дитячі сюжети та ефектні малюнки підніматимуть настрій навіть у сіру мрячну погоду.
 • Великий вибір. В розгалуженому асортименті дизайнів дитина віднайде свою найулюбленішу модель.

Купити парасолю – важливий етап підготовки до школи та дитячого садочку. Адже певну частину року дощитиме. Але до школи, на прогулянку та у будь-яких справах доведеться ходити у будь-яку погоду. Парасоля дитяча Kite потрібна цілорічно та має бути у кожної дитини.

Які бувають парасолі Kite: різновиди моделей

 • Парасоля тростина – модель 2001.
  Міцна, надійна, практична. А також – яскрава та стильна. Має напівавтоматичну систему розкриття та водонепроникний купол з поліестеру. 8 надійних спиць з карбону чудово витримують пориви вітру та зберігають цілісність куполу. Яскраві дизайни подарують натхнення. В комплекті є свисток.
 • Складна парасоля – модель 2999.
  Компактна, функціональна та неймовірно легенька. Цю парасолю дуже зручно брати з собою будь-куди. Завдяки полегшеній вазі (усього 120 г) та складному механізму, вона займає мінімум місці в рюкзаку та за нагоди захистить дитину від опадів. Має механічну систему відкриття та шнурок-резинку на ручці.

Обрати парасолю від дощу можна на офіційному сайті Kite. В розділі «Де купити» ви знайдете список авторизованих магазинів, де можна придбати оригінальну продукцію Kite.

Читати більше