Ru Ua

Підкладки настільні Kite

Підкладка настільна Kite – універсальна помічниця кожного учня, яка має безліч важливих якостей. 
Настільні підкладки поєднують собі багато функцій: захищають стіл від забруднень, запобігають ковзанню зошитів та художніх аркушів, естетично прикрашають робоче місце та заохочують учня до завзятого навчання.

Як вибрати настільну підкладку для школярів

Усі настільні підкладки Kite чудово підходять для учнівських потреб. Та щоб ваше чадо було у захваті від надбання, обирайте дизайн аксесуару згідно з уподобаннями дитини. Школярам особливо сподобаються ефектні оздоблення в ексклюзивних дизайнах та всесвітньо відомих ліцензіях: Hello Kitty, Studio Pets, My Little Pony, tokidoki, NASA, Transformers, Hot Wheels.

Різновиди та особливості настільних підкладок Kite

  • Яскраві підкладки-килимки в моделі 207 з поліпропілену. Вони неймовірно привабливі та містять багато корисної інформації, яка обов’язково стане в нагоді учневі. Цікавий інформаційний блок допоможе швидко та легко вивчити кольори, геометричні фігури, цифри та дні тижня англійською мовою.
  • Креативні силіконові підкладки-розмальовки в моделі 424. Одночасно зручний килимок для навчання і творчості, а також – захоплююча багаторазова розмальовка. Завдяки особливому матеріалу, на підкладці можна малювати будь-чим: фломастерами чи кольоровими ручками. За необхідності малюнок видаляється за допомогою вологих серветок. 

Переваги настільних підкладок Kite

  • Допомагають підтримувати чистоту та порядок на робочому місці.
  • Запобігають ковзанню паперу.
  • Дарують відмінний настрій та прикрашають інтер’єр дитячої кімнати.
  • Не пропускають вологу та легко очищаються серветками.
  • Можна використовувати для навчання, творчості та сервірування столу.

Де купити настільну підкладку для письма

Купити дитячу настільну підкладку можна в усіх авторизованих магазинах, перелік яких зазначено у розділі «Де купити» на офіційному сайті бренду Kite.

Читати більше