Ru Ua
Ціна
Група товарів

Всі товари

Всі товари Kite

На офіційному сайті Kite ви можете знайти актуальні товари бренду та нову колекцію 2023 року у категоріях: рюкзаки, сумки, пенали, гаманці, парасольки, канцтовари, товари для хобі та творчості. Вся продукція Kite створюється із турботою про споживача: зручний та стильний формат, актуальний дизайн, тільки якісні та довговічні матеріали, комфорт у використанні.

Текстильна колекція Kite увібрала в себе максимум переваг для людей різного віку – від дошкільнят до дорослих. Легкі міські рюкзаки для активного життя, для модниць, рюкзаки з розширеним функціоналом для студентів та ділових людей, яскраві та безпечні ортопедичні рюкзаки для школярів з ліцензійними зображеннями – кожен знайде свій рюкзак Kite.

Бренд Kite створює й іншу текстильну продукцію: сумки для змінного взуття, молодіжні сумки-бананки, гаманці, шкільні пенали, косметички, парасольки жіночі та дитячі.

Текстильна продукція Kite виготовлена із міцних матеріалів, які щорічно проходять тести на зносостійкість та розриви, не вигоряють згодом, та доповнена надійною фурнітурою. Поєднання різних матеріалів, додавання нашивок, різноманітної обробки, застібок та деталей дозволяє створювати неповторні дизайни. Команда дизайнерів Kite вивчає модні тренди для розробки вивірених та актуальних власних дизайнів, вибирає найпопулярніші теми, мультфільми та фільми, щоб такі зображення з'являлися на рюкзачній продукції та канцтоварах. Бренд Kite співпрацює зі світовими компаніями-ліцензіарами, тому на продукції Kite з'являються ліцензійні зображення улюблених героїв My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, стриманий мінімалізм College Line.

Канцелярія Kite – це якісне шкільне приладдя. Барвисті та продумані зошити, ручки, папки для праці, щоденники, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон і навіть ланчбокси, олівці – весь набір першокласника можна знайти у Kite. Яскраві дизайни з ліцензійними зображеннями героїв улюблених мультфільмів подобаються дітям, дозволяють їм почуватися комфортно у школі та надихають підкорювати нові горизонти.

На сайті ви також знайдете товари для хобі та творчості Kite – яскраві, створені для дітей та з урахуванням їх потреб. Пластилін, кольорове тісто, акварельні, пальчикові та гуашеві фарби, кольорова крейда та аксесуари допомагають дівчаткам та хлопчикам творити, грати та розвиватися. А яскраві дитячі фартухи з нарукавниками для занять ліпленням, малюванням, поклейкою дозволяють сконцентруватися на творчості, не боячись забруднити одяг.

Читати більше