Ru Ua
Ціна

Усі товари Kite 2021

На офіційному сайті Kite ви можете знайти актуальні товари бренду і нову колекцію 2021 року в категоріях: рюкзаки, сумки, пенали, гаманці, парасолі, канцтовари, товари для хобі та творчості. Уся продукція Kite створюється з турботою про споживача: зручний та стильний формат, актуальний дизайн, тільки якісні й довговічні матеріали, комфорт у використанні.

Текстильна колекція Kite увібрала в себе максимум переваг для людей різних вікових категорій - від дошкільнят до дорослих. Легкі міські рюкзаки для активного життя, трендові рюкзаки для модниць, рюкзаки бізнес-серії з розширеним функціоналом для студентів і ділових людей, яскраві та безпечні ортопедичні рюкзаки для школярів з ліцензійними зображеннями - кожен знайде «свій» рюкзак Kite.

Бренд Kite створює й іншу текстильну продукцію: сумки для змінного взуття, стильні жіночі сумки, молодіжні сумки-бананки, гаманці, шкільні пенали та косметички, парасольки жіночі та дитячі.

Текстильна продукція Kite виготовлена з міцних матеріалів, які щорічно проходять тести на зносостійкість і розриви та не вигоряють з часом, і доповнена надійною фурнітурою. Поєднання різних матеріалів, додавання нашивок, різноманітної обробки, застібок і деталей дозволяє створювати неповторні дизайни. Команда дизайнерів Kite вивчає модні тренди для розробки вивірених і актуальних власних дизайнів, вибирає найпопулярніші теми, мультфільми та фільми, щоб такі зображення з'являлися на рюкзачній продукції та канцтоварах. Бренд Kite співпрацює зі світовими компаніями-ліцензіарами, тому на продукції Kite з'являються ліцензійні зображення улюблених героїв My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers, Paw Patrol.

Канцелярія Kite - це приладдя для школи і не тільки. Барвисті та продумані зошити, ручки, папки для праці, щоденники, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон і навіть ланчбокси - увесь набір першокласника можна знайти в Kite. Яскраві дизайни з ліцензійними зображеннями героїв улюблених мультфільмів подобаються дітям, дозволяють відчувати себе комфортно у школі та надихають підкорювати нові горизонти.

На сайті ви також знайдете товари для хобі та творчості Kite - яскраві, створені для дітей і з урахуванням їх потреб. Пластилін, кольорове тісто, акварельні, пальчикові і гуашеві фарби, кольорова крейда та аксесуари допомагають дівчаткам і хлопчикам творити, грати та розвиватися. А яскраві дитячі фартухи з нарукавниками для занять ліпленням, малюванням, поклейкою дозволяють сконцентруватися на творчості, не боячись забруднити одяг.

Читати більше