Ru Ua
Ціна
Група товарів

Усі товари Kite 2023

Пенал Kite Patron PN23-667-1 Пенал Kite Patron PN23-667-1
PN23-667-1
316.00 грн
Пенал Kite Patron PN23-667-2 Пенал Kite Patron PN23-667-2
PN23-667-2
316.00 грн
Пенал Kite Patron PN23-642-1 Пенал Kite Patron PN23-642-1
PN23-642-1
240.00 грн
Пенал Kite Patron PN23-642-2 Пенал Kite Patron PN23-642-2
PN23-642-2
240.00 грн
Пенал Kite Patron PN23-680-1 Пенал Kite Patron PN23-680-1
PN23-680-1
220.00 грн
Пенал Kite Patron PN23-680-2 Пенал Kite Patron PN23-680-2
PN23-680-2
220.00 грн

Вітаємо на офіційному сайті Kite, де ви знайдете усі актуальні товари бренду та нову колекцію 2023 року: рюкзаки, сумки, пенали, гаманці, парасолі, канцтовари, товари для хобі та творчості. Уся продукція Kite створюється з турботою про споживача: зручний та стильний формат, актуальний дизайн, виключно якісні та довговічні матеріали.

Колекція текстилю Kite – це велике розмаїття трендових та зручних моделей для дошкільнят, школярів та підлітків. Запатентовані ортопедичні спинки, анатомічні лямки та фіксуючі ремені подбають про здорову поставу та порадують неймовірним відчуттям легкості та комфорту.

Кожен знайде «свій» рюкзак Kite. Адже у нас є вражаючий вибір моделей на будь-який смак. Дуже місткі та компактні; строкаті та однотонні, зухвалі та класичні. Цікаві моделі для дошкільнят, ранці для дітей в школу та стильні молодіжні рюкзаки.

Для більшості шкільних наплічників можна підібрати капсульні аксесуари в єдиному дизайнерському ансамблі. Адже бренд Kite створює й іншу текстильну продукцію: сумки для змінного взуття, стильні шопери, молодіжні сумки-бананки, гаманці, шкільні пенали та косметички, парасольки жіночі та дитячі.

Текстильна продукція Kite виготовлена з міцних матеріалів, які щорічно проходять тести на зносостійкість і розриви та не вигоряють з часом, і доповнена надійною фурнітурою. Поєднання різних матеріалів та фактур, різноманітних оздоблень, застібок і деталей дозволяє створювати неповторні дизайни. Колекція поєднує найактуальніші модні тренди та сучасні надбання ергономіки.Бренд Kite співпрацює зі світовими компаніями-ліцензіарами, тому продукцію Kite прикрашають також ліцензійні зображення улюблених світових бестселерів: Naruto, Harry Potter, Peanuts Snoopy, tokidoki, NASA, My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers та ін.

Канцелярія Kite – це приголомшлива коловерть яскравого, оригінального та якісного приладдя для школи й не тільки. Барвисті емоційні дизайни прикрашають зошити, ручки, папки для праці, щоденники, альбоми для малювання, кольоровий папір, картон і навіть ланчбокси. А головне – у Kite можна знайти повний набір першокласника та абсолютно усе, що потрібно скласти в рюкзак школяреві з першого дзвоника до випускного балу. Яскраві дизайни з зображеннями героїв улюблених мультфільмів подобаються дітям, дозволяють відчувати себе комфортно у школі та надихають підкорювати нові горизонти.

На нашому сайті ви також знайдете товари для хобі та творчості Kite. Вони створені з урахуванням дитячих потреб, радують високою якістю та безпечні для дітлахів. Пластилін, кольорове тісто, акварельні, пальчикові і гуашеві фарби, кольорова крейда та аксесуари допомагають дівчаткам і хлопчикам творити, грати та розвиватися. А яскраві дитячі фартухи з нарукавниками для занять ліпленням, малюванням, поклейкою дозволяють сконцентруватися на творчості, не боячись забруднити одяг.

Колекція Kite – це високоякісні, яскраві та стильні товари для школи та творчості. Канцелярія, яка надихає. Рюкзаки, які окриляють відчуттям легкості та комфорту. Щоб дізнатися адреси авторизованих магазинів, в яких можна придбати оригінальну продукцію Kite, завітайте у розділ «Де купити».

Вчіться та відпочивайте разом з Kite!

Читати більше