Ru Ua

Ліцензія Attack on Titan

Attack on Titan

Ліцензія Атака Титанів

Атака Титанів – популярна японська манґа, відомий аніме-серіал, створений Ісаяма Хадзіме.

Історія Атаки Титанів

Манґа. У вересні 2009 року був випущений перший том у щомісячному журналі Bessatsu Shōnen Magazine. Наразі вже видано 34 томи. 

У 2019 році на ринку було продано понад 100 мільйонів примірників манґи, що зробило її однією з найбільш продаваних коміксів за всю історію.

● Аніме-серіал. Перша серія за мотивами манґи вийшла у 2013 році завдяки роботі Wit Studio. Перші три сезони стали успішними серед прихильників та критиків, і розширили аудиторію серіалу в Азії та США. Також за мотивами манґи видано: чотири візуальних романи компанією Nitroplus, повнометражний ігровий фільм «Атака титанів» режисера Сінджі Хігуті, комп'ютерні ігри в жанрі Action, анімаційні фільми.

Сюжет Атаки Титанів

Людство змушене жити в страху, адже людожерні Титани прорвали захист стіни. Вони зруйнували місто в районі Шиганшина та вбили матір підлітка Ерена Єгера. Тепер настав час боротьби та знищення Титанів назавжди.Сюжет манґи розгортається навколо життя хлопця, який натхненний помстою за рідних та жагою до вбивств. Ерен стає справжнім воїном, вступає до Корпусу розвідки та знаходить друзів. Він відточує майстерність, полюючи на Титанів за стінами. Підліток вступає у конфлікт з власним «я», бореться зі страхом, стає суворим та нездоланним. 

Головні персонажі Атаки Титанів

Ерен Єгер – головний герой манґи та аніме. Автор зобразив його як дитину, яка не мала таланту героя, але опинившись у безжальному середовищі стала втіленням жорстокості та рішучості. Це підліток зі страхом в очах, а згодом безмежною люттю на шляху до помсти Титанам за матір та рідне місто. 

Леві Аккерман – один із лідерів елітного загону Розвідки. Мав важке дитинство без матері, навчався бойового мистецтва у дядька, щоб вижити. Втратив друзів у битві з Титанами, зображений як холоднокровний, швидкий та ефективний воїн. Командир з грубим і нестерпним характером, але беззаперечною відданістю наказам вищого керівництва. 

Мікаса Аккерман – зведена сестра Ерена, яку він врятував від бандитів. Вона жила з його сім'єю ще перед падінням стіни. Через атаку Титанів Мікасі довелося вступити у військо і згодом у Розвідкорпус, де служив Ерен, щоб віддано захищати його і друзів. Вона стала найкращою воїтельницею в історії з надлюдськими здібностями. 

Енні Леонхарт – колишня членкиня Військової поліції, що надавала перевагу усамітненню. Мала здатність перетворюватись на Титана, на ім'я Жіноча особина. Після невдалої місії замкнула себе у кристалі та перебувала під вартою Розвідкорпусу, поки не втекла під час битви. 

Стиль Kite Атаки Титанів

Колекція шкільного текстилю та канцелярії Kite в ліцензії Атаки титанів – поєднання могутніх образів героїв, стильних кольорів та зручного функціонала. Вона смілива, сучасна та оригінальна. Кожне зображення передає дух боротьби та войовничості, занурює у небезпечний світ популярної манґи. Улюблені персонажі Атаки Титанів будуть супроводжувати дітей і підлітків під час навчання, та давати натхнення для нових досягнень.