Ru Ua

Ліцензія Avatar

Avatar

Ліцензія Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender – американський анімаційний телесеріал виробництва телеканалу Nickelodeon, який отримав нагороду «Emmy», завоював велику аудиторію та має сучасні екранізації. 

Історія Avatar

Мультсеріал. У 2005 році почалась трансляція мультсеріалу довжиною у три сезони на Nickelodeon і Nicktoons Network. Його створили й спродюсували Майкл Данте ДіМартіно та Браян Конєцько. Серіал сподобався і глядачам і критикам, зібравши понад 5,6 млн дітей, і дорослих біля екранів. 

Серіал Netflix. Спроби у 2010 році зробити тріумфальний повнометражний фільм стали провальними. Останні роки серіал знаходився на етапі переосмислення, й у лютому 2024 року на Netflix вийшла сучасна кінематографічна версія першого сезону культового мультсеріалу.

Тепер фанати історії про Аватара Аанга можуть насолоджуватися новою адаптацією серіалу з високотехнологічними спецефектами та грою акторів. Крім того, компанії випускають настільні ігри, фігурки, відеоігри та м'які тваринки, створені за мотивами та героями Аватара.  

Сюжет Avatar

Події серіалу відбуваються в азійському світі бойових мистецтв з елементами змішаної культури Східної Азії, Південної Азії та Заходу. Світ розділений на чотири рівні сили: Плем’я Води, Королівство Землі, Націю Вогню та Кочівників Повітря. Вони живуть у мирі та злагоді, поки є Аватар – обраний, який володіє усіма стихіями, та підтримує баланс. 

Маг повітря Аанг у 12 років дізнається, що є новим втіленням Аватара, але побоявшись відповідальності втікає з бізоном Аппі. Потрапивши у пастку води, Аанг застосовує силу – заморожує себе і друга на довгі часи. Основні події серіалу відбуваються через 100 років, коли Нація Вогню розпочала жорстоку війну, захопила або знищила інші племена. 

Аватара Аанга знаходять брат з сестрою та визволяють з крижаного полону. Дізнавшись про те, що коїться у його світі, Аанг починає вчитися іншим стихіям, подорожувати, розробляти план знищення Імператора Вогню і відновлення балансу. 

Головні персонажі Avatar

Аватар Аанг – головний герой, 112-річний хлопчик, який має зупинити війну та стати символом балансу для всього світу. У цьому йому допомагають вірні тваринки-супутники: Момо (наполовину лемур, наполовину кажан) та Аппа (бізон, що вміє літати, та має духовний зв'язок з Аватаром). 

Катара – дівчинка-маг з племені Води, знаходить Аанга разом з братом та допомагає йому на шляху навчання і пошуку перемоги. 

Сокка – воїн племені Води, брат Катари, супроводжує разом с сестрою Аангу і бере участь у всіх пригодах, любить жартувати. 

Тоф – сліпа дівчинка-землероб, яка «бачить» через вібрацію землі. Приєднується до команди Аанга, відкриває Аватару стихію Землі та навчає володіти нею. Вона стає першою та наймогутнішою майстринею Землі, яка вміє згинати метал. 

Зуко – принц-вигнанець Народу Вогню, за версією батька Імператора Вогню Озая є невдахою, тому прагне довести інше, коли здолає Аватара. Згодом змінює принципи, втікає з дому і приєднується до Аанга. 

Айро – компетентний воїн, генерал Нації Вогню, був першим спадкоємцем престолу, доки брат Озай не захопив владу силою. Веселий, добрий, здатний генерувати блискаву і використовувати сили вогню драконів. 

Озай – Володар Вогню, молодший брат Айро, який незаконно отримав трон. Це тиран, головний антагоніст серіалу, який здатний на геноцид навіть власного народу. Один із найсильніших Магів Вогню та володіє блискавкою. 

Стиль Kite Avatar

Серія Kite в ліцензії Avatar: The Last Airbender – це потужний подих, вогняні барви, кольори землі та рушійна сила води. Поєднання чотирьох стихій, духу боротьби та міць дружби транслюють серіал та дизайни Kite. Різні види канцелярії та текстилю бренду допоможуть дитині перевтілитись в улюблених персонажів, отримати прилив сили будь-якого племені, й зануритись у пригоди разом з Аватаром. Стати володарем світу усіх стихій легко, адже з Kite можливо все!