Ru Ua

Ліцензія DC Comics

DC Comics

DC Comics — одне з найбільших і популярних видавництв коміксів. В 1934 році майор, журналіст і підприємець Малкольм Уілер-Ніколсон засновує видавництво National Allied Publications, запрошує на роботу Джеррі Сігела і Джо Шустера, майбутніх творців Супермена, і перейменовується в знамениту сьогодні на весь світ корпорацію DC.

Абревіатура «DC» утворюється від популярної серії видавництва Detective Comics і незабаром стає офіційною назвою компанії. Штаб-квартира DC Comics знаходиться в Нью-Йорку на Бродвеї.

У 1969 р. видавництво купує компанія «Warner Bros. Entertainment», а «DC Comics» видають свою культову продукцію. Практично кожна їх робота стає знаменитою, а фільми й мультфільми б'ють всі касові рекорди в прокаті. За даними за 2019 рік DC Comics займає близько 31,5% ринку коміксів в Америці.

Персонажів DC знають всі — від малюків до дорослих: «Супермен», «Бетмен», «Диво-жінка», «Зелений ліхтар», «Флеш», «Джокер», «Харлі Квін», «Супергерл» і т. д. Тонни попкорну були з'їдені глядачами при перегляді улюблених кінострічок.

Для фанатів всесвіту DC Comics бренд Kite приготував лінійку шкільних зошитів, герої якої надихають бути чесними, робити добрі справи та змінювати світ на краще.