Ru Ua

Ліцензія FC Juventus

FC Juventus

FC Juventus ( «Ювентус») - італійський футбольний клуб, один з найтитулованіших і успішних клубів Італії, Європи та світу.

Все почалося з групи друзів, яких об'єднала пристрасть до футболу. Всі вони були добре освічені, хоча старшому з них виповнилося всього 17 років. На той момент англійська гра тільки набирала популярність в Італії, і друзі загорілися ідеєю створити спортивний клуб. Назва «Ювентус» у перекладі з латині означає «молодь». Так у 1897 році народився клуб, який став через багато років легендарним.

Сьогодні FC Juventus - 2-разовий переможець Кубка європейських чемпіонів і Ліги чемпіонів, 3-разовий переможець Кубка УЄФА, переможець Кубка володарів кубків 1984 р., 2-разовий переможець Міжконтинентального кубка, 2-разовий переможець Суперкубка УЄФА, 33-кратний чемпіон Італії, 12-разовий переможець Кубка Італії, 7-кратний переможець Суперкубка Італії. Президент клубу: Андреа Аньєллі, головний тренер: Массіміліано Аллегрі.

Такі футболісти, як Паоло Россі, Мішель Платіні, Роберто Баджо, Зінедін Зідан, Павел Недвед, Фабіо Каннаваро отримали «Золотий м'яч», виступаючи за «Ювентус».

Стиль

З 1903 року FC Juventus грає в формі з чорними і білими смугами. Емблема з чорно-білим щитом і зображенням бика, як символа Турина, пізнавана по всьому світу.

У 2017 році президент клубу Андреа Аньєллі презентував нову емблему. За його словами новий логотип є символом життєвого шляху «Ювентуса».

Лаконічна символіка FC Juventus відобразилася в дизайнах шкільних ранців і пеналів, сумок для взуття, м'яких спортивних рюкзаків і канцелярії Kite. Ця ліцензійна серія припаде до душі юним спортсменам, захопленим футболом, а також тим, кому подобається мінімалістичний дизайн.