Ru Ua

Ліцензія Garfield

Garfield

Ліцензія Garfield

Garfield – американський комікс, популярний фільм про життя рудого кота, створений Джимом Девісом.

Історія Garfield

● Комікс. Перший випуск був у 1978 році та згодом став найбільш поширеним коміксом у світі, через що був занесений у Книгу рекордів Гіннеса. Прибуток від продажу періодами досягав позначки  1 млрд дол. на рік. Феномен успіху кота зі смужками полягав у його унікальності та комічних історіях взаємодії з іншими. 

● Мультсеріал. Комікси були екранізовані у вигляді мультиплікаційного серіалу «Ґарфілд та його друзі», що виходив з 1988 по 1995 роки. 

● Фільм. Прем'єра американської кінокомедії відбулася у червні 2004 року за сприяння студії 20th Century Fox. Касові збори першої кінострічки становили 203 млн дол. при бюджеті у 50 млн дол. Продовження «Ґарфілд: історія двох кішечок» вийшло у червні 2006 року. 

● Мультфільми. Протягом 2007-2009 років були випущені три мультфільми: «Справжній Ґарфілд», «Фестиваль Ґарфілд» та «Космічний спецназ Ґарфілда». 

У травні 2024 року відбулась прем'єра нового комп'ютерно-анімаційного фільму «Ґарфілд у кіно», розробленого Alcon Entertainment на основі коміксів. 

Сюжет Garfield

Головний задум коміксів та екранізацій – показати ледачого і гладкого кота, який має свої звички, характер та бажання. Ґарфілд постійно потрапляє у непередбачувані ситуації, кепкує з господаря та менших тварин, рятує друзів, наводить безлад у квартирі. Кіт обожнює їсти все, особливо лазанью, пити каву, дивитись телевізор, ненавидить понеділки та дієти. 

Усі історії показані з гумором та переплетені з оточенням Ґарфілда: його власником, ветлікарем, собакою власника, а також безліччю другорядних персонажів, що періодично беруть участь у пригодах. Слідкувати за життям кота цікаво як дітям, так і дорослим, адже у коміксах порушено багато контрастних тем: добро і зло, дружба і ворожнеча, взаємодопомога і бездіяльність, зухвальство і ввічливість, лінощі та працьовитість тощо. 

Головні персонажі Garfield

Ґарфілд – головний герой коміксів і мультфільмів, той самий рудий і гладкий кіт у смужку. У нього складний і веселий характер, перепади настрою від ледачості на дивані до божевільного бігу квартирою. Він кепкує з друзів, має шалений апетит і потяг до пригод. 

Джон Арбакл – господар Ґарфілда, який працює карикатуристом, постійно готує їжу коту та жаліється на життя. Чоловік є типовою невдахою з поганим смаком в одязі, тому йому не щастить з жінками. Джон любить Ґарфілда як першого сина, закоханий у доктора Ліз і оберігає свого собаку Оді від нападок кота. 

Оді – жовтий пес Джона породи бігль, який живе з Ґарфілдом та згодом стає йому другом. Він не говорить, але вміє писати та читати, зображений наївним, завзятим та добрим. 

Ліз Вілсон – ветеринарний лікар Ґарфілда та має почуття до його власника Джона, які є взаємними. Джон неодноразово намагався запросити її на побачення, але більшість спроб були марними. Згодом вони стають парою та Ліз часто буває в гостях у Ґарфілда. 

Стиль Kite Garfield

Колекція Kite в ліцензії Garfield – це втілення рудого зухвальства, котячої ніжності та ледачих поз на шкільному текстилі й канцелярії. Знамениті сліди лапок, помахи хвоста у смужку і невгамовний потяг персонажа з'їсти все – створюють атмосферу безтурботності та щастя. З популярним котиком поруч буде легше виконувати домашні завдання і весело проводити дні. Ґарфілд стане справжнім другом дитинства, який підтримає та розважить разом з продукцією Kite!