Ліцензія Hot Wheels

Hot Wheels

Запаморочлива швидкість, пригоди, змагання і перемоги, неймовірні трюки - Hot Wheels втілює мрії всіх чоловіків про спортивний азарт і адреналін.

Hot Wheels (в перекладі з англ. «Гарячі колеса») - це бренд швидких і яскравих іграшкових автомобілів у масштабі 1:64, 1:43, 1:18 і 1:50, який з'явився у 1968 році завдяки компанії Mattel.

На відміну від виробника іграшкових машин Matchbox, творці бренду Hot Wheels націлювалися на випуск особливих автомобілів, які нечасто зустрічаються в повсякденному житті - яскравих, швидкісних, що привертають увагу.

Багато відомих дизайнерів, які раніше працювали на гігантів автомобілебудування, розробляли також моделі Hot Wheels і працювали на Mattel багато років. Такі виробники автомобілів, як General Motors, Ford Motor Company, Chrysler Motors, Ferrari, Mazda і Toyota надавали Matel оригінальні креслення і права на виготовлення масштабних копій своїх моделей.

Хоча машинки Hot Wheels спочатку призначалися для дітей і підлітків, вони стали популярними і серед дорослих колекціонерів, для яких почали створюватися моделі з обмеженим тиражем. За модель Hot Wheels Volkswagen Beach Bomb (мікроавтобус з парою дощок для серфінгу) у 2000 році заплатили $ 72,000.

У 1970 році Hot Wheels вперше спонсорував гонщиків. А в 1980-і роки з'явилася незвичайна серія моделей з використанням фарби, яка змінює колір залежно від температури (наприклад, від впливу гарячої або холодної води) і панелями, що імітують пошкодження.

На честь 35-річчя бренду вийшов повнометражний мультфільм «Hot Wheels Highway 35 World Race». У 2005 році вийшов сиквел: «Hot Wheels AcceleRacers». Анімаційні серіали «Hot Wheels: AcceleRacers» (2005), «Team Hot Wheels» (2014-2017) стали популярними в усьому світі. Постійно з'являються нові відеоігри Hot Wheels.

Щорічно колекція моделей Hot Wheels розширюється і стає ще більш цікавою. Дизайнери постійно розробляють цікавий тюнінг, а інженери - швидкісні гоночні треки, які дозволяють розігнати машинки до неймовірних швидкостей і перевірити їх межі можливого.

Яскраві рюкзаки для школи, пенали, сумки для взуття, дошкільні рюкзаки, зошити, блокноти, товари для творчості, ланчбокси і інша продукція Kite із зображенням всесвітньо відомих машинок Hot Wheels порадують хлопчиків дошкільного та шкільного віку, надихнуть на нові перемоги і досягнення.