Ru Ua
Ціна
Щільність паперу, г/м2
Кількість предметів в наборі

Канцелярія

Новинка
Гуаш Kite Classic K-062, 6 кольорів Гуаш Kite Classic K-062, 6 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-072, 9 кольорів Гуаш Kite Classic K-072, 9 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-063, 12 кольорів Гуаш Kite Classic K-063, 12 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-096, 16 кольорів Гуаш Kite Classic K-096, 16 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-097, 24 кольори Гуаш Kite Classic K-097, 24 кольори

Канцелярія Kite

Чи легко зібрати першокласника до школи? Ой, як нелегко! Це хвилюючий момент і для дітей, і для батьків. Попереду у дитини стільки нового! Треба підібрати зошити, лінійки, щоденник, ручки, олівці та інше шкільне приладдя.

Бренд Kite поряд із текстильною продукцією пропонує широкий асортимент товарів, серед яких почесне місце посідає крута канцелярія в школу. Яскраві упаковки, прикрашені зображенням улюблених героїв, обов’язково сподобаються кожній дитині. Гарна канцелярія допоможе зменшити стрес, пов'язаний з підготовкою до шкільного сезону і навантаженням у школі. Хлоп’ята та дівчатка шкільного віку будуть у захваті від ліцензійних серій, якими оздоблені шкільні канцтовари Кайт: My Little Pony, DC Comics, Peanuts Snoopy, Harry Potter, Hello Kitty, Hot Wheels, Transformers, FC Juventus, Rachael Hale, Studio Pets, Naruto. Якщо у дитини вже є рюкзак з улюбленим героєм, дорослі можуть порадувати дитину канцелярією з тієї ж серії. Нехай похід до канцелярського магазину перетвориться на маленьке свято!

Канцтовари для дітей Kite виготовлені з якісних матеріалів, з урахуванням потреб і особливостей учнів. Так, кулькові ручки мають гумовий грип, щоб іще не натреновані пальці не ковзали. Гумки різних форм і розмірів стирають слід олівця без розводів. Кольорові олівці малюють м'яко та яскраво. У зошитах з якісним білим папером писати легко та приємно. У яскравих блокнотах Kite діти із задоволенням ведуть свої записи і зберігають заповітні таємниці.

Також в асортименті канцелярії Kite можна знайти зручні ланчбокси з харчового пластику. Привчатися до здорового способу життя слід з дитинства – у ланчбоксах дитина може носити здорову їжу для перекусу в школі та використовувати їх для зберігання продуктів в холодильнику.

Фарби Kite – яскравий феєрверк кольорів, за допомогою якого дитина створюватиме власні художні шедеври. Вони неймовірно насичені завдяки якісним пігментам. Безпечні – завдяки ретельно вивіреному складу з натуральними компонентами. Кольори відмінно змішуються між собою та плавно лягають на папір.

  • Акварельні фарби Kite – незамінні у школі, вдома та в дитячому садочку.
  • Гуаш Kite має щільну текстуру та високу покриваючу здатність.
  • Пальчикові фарби Kite створені для найменших митців. Вони яскраві та безпечні, легко змиваються з рук, одягу та побутових поверхонь.

Щоб кожна сторіночка була рівненькою, охайною та без загнутих куточків, подбає учнівська папка для зошитів Kite. Вона легенька, містка та має цупкі стінки, які захищатимуть зошити від пошкоджень. Які папки для зошитів подобаються вам найбільше: картонні чи пластикові, на резинці чи на блискавці? У нас є величезний вибір зручних папок з приголомшливим розмаїттям яскравих дизайнів. Вони оригінальні та практичні, як і усі канцелярські товари для школи.

Папки для трудового навчання Kite допоможуть маленьким трудівничкам завжди бути зібраними та готовими створювати чудові поробки. Дуже зручно, коли необхідна канцелярія для школярів зібрана в одному місці. Кожна папка – містка та яскрава, всередині має резинки-тримачі для фіксації приладдя.

Папки-портфелі – ідеальні аксесуари відвідування для гуртків, секцій, уроків малювання та музики. Широкий формат – А4 та А3: щоб малюнки, альбоми та нотні зошити було зручно зберігати та транспортувати.

Органайзери для канцелярії одночасно справляються з багатьма важливими завданнями:

  • впорядковують пишуче приладдя, канцелярські інструменти та дрібнички;
  • перетворюють письмовий стіл на затишну та функціональну робочу зону;
  • прикрашають інтер’єр.

Коли канцелярські товари гарнесенько розставлені по поличках і при цьому знаходяться під рукою – народжується натхнення та зникають усі перешкоди для творчості.

Дитячі ножиці Kite – один з найголовніших інструментів школярів та дошкільнят. Вони мають ергономічні ручки, завдяки яким рученята не втомлюються навіть після тривалої роботи. Заокруглені кінчики – для безпеки.

Точилки Kite м’яко та плавно заточують олівці, завдяки чому можна швидко та без зусиль сформувати ідеально загострені графітні та кольорові олівчики.

Мила канцелярія для дівчат і круті канцтовари для хлопчиків: у Kite є все для продуктивного навчання.

Підтримайте дитину в її перших кроках у навчанні, допоможіть їй зібрати свій набір першокласника, а турботу щодо підбору канцелярії довірте Kite!

Читати більше