Ru Ua

Фарби Kite

Новинка
Гуаш Kite Classic K-062, 6 кольорів Гуаш Kite Classic K-062, 6 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-072, 9 кольорів Гуаш Kite Classic K-072, 9 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-063, 12 кольорів Гуаш Kite Classic K-063, 12 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-096, 16 кольорів Гуаш Kite Classic K-096, 16 кольорів
Новинка
Гуаш Kite Classic K-097, 24 кольори Гуаш Kite Classic K-097, 24 кольори

Товари для хобі і творчості - фарби Kite

Напрямків у творчості дуже багато і те, який же з них обрати, підкаже вам ваша дитина. Просто поспостерігайте, що їй більше подобається, пропонуючи різні варіанти. А ми підкажемо, як вибрати якісні та корисні товари для творчості.

За допомогою гуаші дитина навчиться змішувати фарби, і експериментуючи, отримувати нові кольори. Цей процес сприяє більш ранньому розвитку мовлення. Фарби гуашеві легко і рівномірно наносяться на папір, швидко сохнуть, мають насичені кольори і нейтральний запах. А головне, вони зроблені з натуральних компонентів і не містять шкідливих речовин. Для найменших спеціально створені пальчикові фарби. З їх допомогою в ігровій формі дитина пізнає навколишній світ, розвиває моторику рук і сприйняття кольорів. Гуаш і пальчикові фарби легко змиваються за допомогою звичайного мила і води.

З акварельними фарбами дитина також знайомиться у ранньому віці. Акварельні фарби Kite виготовлені з натуральних компонентів з додаванням бджолиного меду. Ні, їсти їх не можна. Але якщо дитина потягне до рота пензлик, вмочивши у таку фарбу, як це часто трапляється, батьки можуть не панікувати. Для зручності також варто купити стакан-непроливайку і фартух для творчості. І все це теж є на офіційному сайті Kite.

Читати більше