Ru Ua

Органайзери Kite настільні

Органайзери Kite – якісні, функціональні та неймовірно привабливі

Порядок на робочому столі – запорука успіху. Впорядкованість допомагає заощадити час та продуктивніше працювати. Організація робочого місця дуже важлива для дитини і позитивно впливає на навчальний процес. Гарно облаштований творчий та навчальний простір вирішує безліч проблем, а також: мотивує, допомагає зосередитись та раціонально використовувати кожен клаптик робочого столу.

Для чого потрібен органайзер настільний

Органайзер настільний Kite будь-які завали на столі перетворить на ідеальний порядок. Усе канцелярське приладдя буде охайно розподілене, а в інтер’єрі кімнати запанує краса та затишок.

Які бувають органайзери Kite: різновиди та моделі

  • Настільний органайзер Kite 357 на 4 предмети. Комплект виконаний зі щільного картону: екологічного та практичного. Представлений в різноманітних дизайнах, поєднаних єдиною стилістикою та колірною гамою. У набір входять 4 корисні предмети: лоток для канцелярії; стакан-підставка для письмового приладдя; лоток для паперових документів формату А4 (вертикальний); невеличкий комодик з двома висувними шухлядами для дрібничок. Завдяки гармонійному актуальному дизайну, настільний органайзер чудово пасуватиме до інтер'єру сучасної дитячої кімнати.
  • Органайзер Kite 408 на 5 предметів зробить робочий простір максимально функціональним та зручним для навчання та праці. Всі його складові оздоблені в єдиному ансамблі та бездоганно поєднуються між собою. Комбінуйте їх у будь-якому порядку: вони ефектно «звучатимуть» в унісон. Має у складі два ємні лотки та три підставки.
  • Набір Kite 409 Куб – справжнє диво. У ньому сконцентровані важливі канцелярські предмети: блок паперу для нотаток; яскраві кольорові закладки; блок стікерів; відділення-органайзер для дрібничок. Набір легко складається в лаконічний кубик і за потреби розгортається, миттєво перетворюючись на функціональну міні-панель. Сучасний формат та стильний дизайн мотивуватимуть навчатися із задоволенням.
  • Картонний бокс із папером для нотаток Kite 416 – незамінний помічник у навчанні, роботі та повсякденних справах. Паперові листи для нотаток допоможуть чудово справлятися з усім запланованим: контакти, чек-листи, рецепти, записки і т.д. З ними ви все будете тримати все в полі зору.
  • Канцелярський органайзер «комод» Kite 410: милий та місткий, призначений для зберігання канцелярії, косметики та інших важливих дрібниць. З його допомогою ви сховаєте усе те, для чого так складно знайти вдале місце. Важливі дрібниці не загубляться, а у потрібний момент будуть під рукою.

Органайзери Kite – маст-хев для школярів та студентів

Правильно організоване робоче місце школяра позитивно впливає на настрій, продуктивність і здоров'я дитини. Допомагає підтримувати порядок та створити крутий функціональний простір. Займатися, вчитися онлайн, робити уроки та займатися творчістю: усе це набагато приємніше та простіше, коли про зручність робочого столу подбали органайзери для канцелярії Kite.

Kite – надихаюча канцелярія.

Читати більше