Ru Ua

Папки-портфелі і сумки шкільні Kite

Знято з виробництва
Портфель-коробка Kite Jolliers K19-209 Портфель-коробка Kite Jolliers K19-209

Шкільна папка-портфель Kite: комфорт та стиль для творчих школярів

Організація робочого простору – основа успішного навчання. Папка-портфель Kite допомагає учням зручно організувати та охайно зберігати свої навчальні матеріали.

Дитяча папка-портфель з ручками є невід'ємною частиною шкільного життя, адже вона допомагає дітлахам впорядковано переносити матеріали, що потребують делікатного зберігання: робочі зошити, альбоми, малюнки, окремі аркуші, реферати, роздруківки, кольоровий папір тощо. Це незамінний аксесуар для уроків малювання, дизайну та творчих гуртків. Папка-портфель також захищає документи від механічних пошкоджень та забруднень, допомагаючи завжди підтримувати їх у належному стані.

Як вибрати папку-портфель для занять творчістю

Врахуйте декілька аспектів, які забезпечать комфорт та задоволення від творчого процесу.

1. Розмір (формат): А4 – для уроків малювання у загальноосвітній школі, перенесення альбому, кольорового паперу тощо; А3 – для широкоформатних аркушів, художніх шкіл та гуртків, а також для креслень.

2. Матеріал: папка-портфель з міцних зносостійких матеріалів, таких як пластик чи поліестер, порадує практичністю.

3. Тип застібки: Вибирайте папки-портфелі на блискавці, замку чи липучках, які дозволять легко та швидко відкривати та закривати портфель, зберігаючи всі матеріали на місці та захищаючи їх від випадкового випадання.

4. Ручки. Обирайте портфелі зі зручними текстильними чи пластиковими ручками, а також на знімному подовженому ремені.

5. Дизайн має бути привабливим для дитини. Вибирайте патерни, що стимулюватимуть творчість та зацікавленість дитини. Пам'ятайте, що дизайн має бути привабливим, щоб дитина з радістю та задоволенням займалася творчістю.

Види папок-портфелей

Папки-портфелі Kite представлені у широкому асортименті. Вони різняться за матеріалом, розміром, застібками та оздобленням. Щоб кожен школяр міг вибрати модель, яка ідеально відображатиме його потреби та уподобання.

Пластикові папки-портфелі Kite мають такі переваги як висока міцність, захист від згинання та вологи, а також легкість очищення. Такі портфелі зручні в експлуатації і забезпечують надійний захист творчих матеріалів.

  • Портфель-коробка А4 на клямці – Модель 209. Має об'ємне відділення (4,5 см), надійну пластикову ручку та простий замок, який легко відкривається. Виготовлений зі зносостійкого пластику (650 мкм), гарантує тривалий термін служби.
  • Папка-портфель А4 на блискавці – Модель 202. Універсальний та практичний. Виготовлений із щільного пластику (650 мкм), який має діагональну структуру, що захищає поверхню від пошкоджень. Оснащений м'якими текстильними ручками для зручного носіння.

Портфелі формату А3+ вміщує широкоформатні малюнки, креслення та інші творчі проєкти. Цей формат особливо популярний серед художників та архітекторів. Він надає більше простору для виявлення творчого потенціалу та дозволяє вміщати більші за розміром роботи.

  • Папка-портфель А3 на блискавці, на довгому ремінці – Модель 411. Дуже містка модель формату А3+ (370х500 мм) із шириною корінця 30 мм. Має 1 об’ємне відділення та 1 внутрішню кишеню для зручного розміщення предметів. Зі  щільного пластику (600 мкм), з м’якими текстильними ручками. Знімна регульована лямка (55-110 см) дозволяє носити портфель на плечі.
  • Папка-портфель А3 на липучках – Модель 208. Формат А3+ дозволяє розмістити малюнки і креслення у портфелі. Виготовлений із дуже щільного гнучкого пластику (700 мкм), який тримає форму і захищає творчі шедеври від пошкоджень. Застібка на липучках легко і швидко закривається і відкривається.

Текстильні папки-портфелі – стильні та зручні. Вони одночасно м’які та чудово тримають форму. Відрізняються легкістю та практичністю, що робить їх комфортними для носіння. Вони ідеально підходять для тих, хто шукає естетичний варіант для щоденного використання.

  • Папка-портфель А4 на блискавці – Модель 589. Виконана з міцного поліестеру, ідеально підходить для уроків мистецтва та творчих гуртків. Має формат А4+, 1 об'ємне відділення на блискавці, міцні текстильні ручки та надійну фурнітуру. Застібка-блискавка з двома бігунками.

Де купити папки портфелі Kite

Офіційний сайт виробника Kite містить список усіх авторизованих магазинів, де можна купити оригінальну продукцію бренда.

Читати більше