Ліцензія Kite Jolliers

Kite Jolliers

Jolliers («Джоллерси») - це яскрава ліцензійна серія, головними героями якої стали чарівні та життєрадісні монстри-веселуни - Еліот, Генрі та Чаккі. У кожного з них свій характер і образ, але всіх їх об'єднує весела вдача і жага до пригод. Там, де з'являються ці Веселуни, завжди радість і позитив!

Познайомимося ближче з героями колекції:

Еліот - стежить за модою і любить змінювати свій образ. Для цього він використовує різні атрибути: корона, капелюшок, берет, окуляр, перука, краватка-метелик, накладні вуса з бородою, палиця денді, скіпетр. Улюблені ласощі Еліота - полуничне морозиво. Живе цей Веселун на упаковках середнього розміру.

Генрі - здоровань, любить поласувати смачненьким і гарненько повеселитися. Він непогано плаває - щоправда, тільки з надувним кругом. Генрі - найбільший з Веселунів і живе на упаковках великого розміру. Його улюблені речі - це круг і маска для плавання, повітряні кульки, святковий ковпак, банка з фарбою, а ще різні ласощі - банан, мафін з кремом, пончик, тортик, яблучко.

Чаккі - мандрівник, якому вдалося побувати і на полюсі, і на екваторі. Він найвищий з Веселунів. Живе Чаккі, як правило, на упаковках маленького розміру. Зазвичай його можна зустріти з різними аксесуарами для подорожей: рюкзачок, шарфик, шапка, рукавиці, фотокамера, мапа, компас, улюблені смугасті шорти. Іноді він з'являється зі склянкою апельсинового соку, який дуже любить.

У ліцензійній серії Jolliers представлені різноманітні товари для творчості Kite: фломастери, тісто для ліплення, повітряний пластилін, ножиці, клей, дитячі папки-портфелі, а також дитячі рюкзачки. Яскраві дизайни із зображенням Веселунів Еліота, Генрі і Чаккі неодмінно надихатимуть хлопчиків і дівчаток на створення яскравих шедеврів.