Ліцензія Likee

Likee

Likee («Лайкі») – неймовірно популярна серед тінейджерів соціальна мережа, в якій можна створювати та публікувати короткі відеокліпи. Сервіс (спочатку – додаток Like) розроблений у 2017 році сінгапурською компанією BIGO Technology, а в 2020-му набув широкої всесвітньої популярності.

Користувачі застосунку можуть знімати та редагувати відеоролики, додаючи в них різні фільтри, анімовані стікери та ефекти доповненої реальності. Унікальна фішка сервісу, який не має аналогів – круті магічні спецефекти 4D-Magic. У соцмережі також можна спілкуватися з однолітками, дивитися та самостійно вести живі стріми.

Особливості ліцензії Лайкі

Чому Likee користується небаченою популярністю серед підлітків? В епоху глобальної діджиталізації весь світ виходить за межі офлайну. Якщо раніше мовити на широку аудиторію мали змогу лише обрані, то зараз кожен може знайти свою нішу у цій сфері, стати блогером, лідером думок чи просто загальним улюбленцем.

Захоплююча програма Likee сприяє самовираженню і надає для цього прості, зрозумілі, зручні та різноманітні інструменти з безліччю фільтрів та відеоефектів.

За допомогою Likee можна проявляти різні межі свого таланту. Одночасно приміряти на себе ролі актора, режисера, сценариста, оператора та монтажера. Створювати власний віртуальний світ і втілювати у ньому найкрутіші ідеї. При грамотному використанні програма розвиває комунікативні навички та творче мислення. Допомагає знайти друзів за інтересами та нові хобі, розширити кругозір та бути в курсі популярних трендів.

Стиль Kite Likee

Рюкзаки та шкільні товари Кайт Лайкі – найактуальніший підлітковий тренд. Носити аксесуари, прикрашені тим самим заповітним серцем – мрія тинейджерів, яку так легко втілити в реальність. Адже цей барвистий логотип впізнає кожен школяр.

Товари Kite Likee – яскраві та стильні. Вони створені для того, щоб тішити бездоганною якістю, надихати та вселяти впевненість.