Ru Ua

Пляшечки для води Kite

Пляшечки для води Kite – аксесуари, які повинні бути у кожного. Це щоденний маст-хев для підтримки здорового способу життя та джерело гарного настрою.

Особливості пляшок для води Kite

Кожна пляшка для води Kite – втілення бездоганної якості. Інноваційний матеріал Тритан, з якого виготовляються пляшечки, має низку переваг. Він поєднує у собі відмінну міцність, вражаючі декоративні якості та безпечність для здоров’я. Вироби з тритану бездоганно підходять для зберігання харчів. Адже, на відміну від деяких видів пластику, не виділяють шкідливий бісфенол-А та інші токсичні речовини. Тому дозволені навіть для зберігання дитячого харчування. Також тритан вирізняється високою прозорістю, як у скла. Та прекрасною витривалістю, як у пластика.

Різновиди пляшок для води Kite

Дитячі пляшечки для води – маст-хев для дитячого садочку та прогулянок. Вони мають компактний розмір, барвистий життєрадісний дизайн та ергономічну форму. Пляшечки для хлопчиків та дівчат мають бути в арсеналі кожної мами. Адже малеча постійно перебуває в русі та потребує регулярного поповнення водного балансу. Чиста вода в красивій пляшечці – відмінний спосіб проявити турботу про дитину та подбати про її здоров’я.

Пляшечки для води в школу – обов’язкова гігієнічна вимога для кожного учня. Водичка потрібна щодня: на уроках та перервах, на позакласних заняттях та гуртках, під час занять фізкультурою та хореографією. У Kite приголомшливий асортимент шкільних пляшечок для води. Різний обсяг, соковиті кольори, яскраві малюнки.

Спортивні пляшечки для води Kite – обов’язкова складова будь-якого тренування. Неможливо уявити похід до спортивного залу без цього аксесуару. Для зручного відслідковування кількості випитої рідини рекомендуємо обирати пляшечки для води Kite з мірною шкалою. Для занять спортом радимо купувати місткі моделі з великим об’ємом. Адже при фізичних навантаженнях пити потрібно часто.

Пляшечки для води Kite з трубочкою – неймовірно зручні для дітей та дорослих. Завдяки наявності силіконової трубочки, з них зручно пити навіть на ходу, під час прогулянок та поїздок.

Стильні пляшечки для води Kite поєднують у собі неперевершений ергономічний дизайн, гармонійні кольори та приємні текстури. В колекції є прозорі та матові пляшечки в різних кольорових поєднаннях.

Пляшки для води Kite в ефектних ліцензіях – справжня знахідка для поціновувачів мультфільмів, коміксів та відомих брендів стріт-стайлу. Пляшечки Kite представлені в крутих ексклюзивних дизайнах та в наступних ліцензіях: tokidoki, Likee, NASA, DC, Peanuts Snoopy, Hot Wheels, Transformers, My Little Pony.

Пляшки для води Kite – безпечні, ергономічні, герметичні та дуже стильні!

Читати більше