Ru Ua

Lookbook

 

Kids

Серія яскравих рюкзаків для дошкільнят. Для сучасних малюків Kite пропонує милі рюкзаки зі звірятами та улюбленими героями мультфільмів. В лінійці також представлені моделі, які імітують туристичні та спортивні рюкзаки дорослих. Збираючись в дитячий садочок або просто на прогулянку, малюк з радістю довірить рюкзаку Kite свої скарби. Моделі з серії допоможуть дитині почувати себе більш самостійною, а також стануть улюбленим аксесуаром або навіть улюбленою іграшкою.

Education

Сучасні каркасні, напівкаркасні та м’які рюкзаки для початкової школи. Всі моделі мають ортопедичні системи Ergo Kids, Ergo Back або Ergo Flex з лямками анатомічної S-подібної форми, що регулюються. Особлива конструкція рівномірно розподіляє вагу рюкзака на спину та плечі. Просторі відділення, внутрішні роздільники, органайзери дозволяють легко розмістити необхідне шкільне приладдя. Яскравий дизайн з улюбленими мультгероями піднімає настрій, надихає та допомагає дитині розповісти про свої захоплення всьому світу.

Education teens

Стильні рюкзаки для підлітків, які поєднують в собі функціональність та комфорт. Для них характерні ортопедичні спинки, м'які форми, продумане внутрішнє наповнення, яскравий дизайн. Різноманітність кольорів, принтів та декору надає чудову можливість дівчатам та юнакам 13-17 років вибрати рюкзак близький за стилем та настроєм.