Ліцензія Mortal Kombat

Mortal Kombat

Mortal Kombat («Смертельна битва») – серія відеоігор у жанрі файтинг, яка вперше побачила світ у 1992 році з легкої руки своїх творців: Еда Буна та Джона Тобіаса. Захоплюючі комп'ютерні поєдинки швидко завоювали популярність серед гравців з усієї земної кулі. Гра стрімко набула статусу культової та лягла в основу низки коміксів, фільмів, серіалів і мультфільмів. Франшиза, заснована на оригінальній грі, розрослася у величезний культурний пласт, що поєднує кіно, анімацію, музику, телебачення, ігрові спін-оффи, дитячі іграшки, карткові ігри та іншу супутню продукцію. Сьогодні Mortal Kombat – одна з найвпливовіших і найвідоміших франшиз, що не втрачає своєї актуальності до сьогодні.

Сюжет Мортал Комбат

Сюжет гри поєднує у собі захоплююче переплетіння власної філософії, динамічної історії та унікального пантеону з десятками продуманих персонажів. Події відбуваються у шести вигаданих світах, включаючи Еденію, Зовнішній Світ, Земне Царство, Царство Порядку, Царство Хаосу та Пекло.

Поєдинки у Mortal Kombat – це не просто бійки. Це плеяда епічних битв за існування світів. Діючими особами у грі стають істоти, наділені особливою силою та майстерністю: духи, божества, чаклуни, відважні воїни та представники імперських династій. Всі вони досконало володіють бойовими мистецтвами та готові з максимальною віддачею боротися за свої цілі.

Кожен рівень – це демонстрація витримки та мудрості. Зустріч віч-на-віч з небезпекою, що вимагає від гравця особливої вправності. Адже, щоб перемогти суперника, потрібно бути не просто рівним йому, а на крок його випереджати. Передбачати кожен удар, майстерно підбирати стратегію та застосовувати хитрі тактичні прийоми. Mortal Kombat заворожує епічними турнірами з відчайдушними боями, тріумфами та падіннями.

Персонажі Mortal Kombat

Johnny Cage (Джонні Кейдж) – один із сімки оригінальних персонажів гри, майстерний боєць спецназу. Незважаючи на те, що Джонні – простий смертний, він віртуозно володіє східними бойовими мистецтвами та відчайдушно захищає землю від вторгнення злого імператора.

Shao Kahn (Шао Кан) – один із головних антагоністів гри, що уособлює сили зла. Жорстокий імператор Зовнішнього Світу, протистояння з яким червоною ниткою проходить через усі сезони гри.

Kano (Кано) – відчайдушний лиходій, що воює на боці зла та завдає чимало клопоту позитивним героям.

Sub-Zero (Саб-Зі́ро) – таємничий ніндзя на ім'я Бі-Хань, що згодом перетворився на темного посланника потойбічного світу Нуб Сайбот.

Sonya Blade (Соня Блейд) – канонічний персонаж, який виконує провідну роль у боротьбі з бандою Кано.

Kitana (Китана) – дочка скинутого імператора Еденії Дреррода, яка поклала на себе місію з відновлення справедливості.

Стиль Kite Mortal Kombat

Рюкзаки та канцтовари Kite у ліцензії Mortal Kombat поєднують у собі традиційну німецьку якість та ефектний дизайн із символікою популярної гри. Шкільні товари для тинейджерів у крутому оформленні дарують можливість відчути себе причетним до світової легенди, транслюючи свої захоплення. А також – брати участь у дивовижному процесі колекціонування аксесуарів та канцелярії з улюбленими героями.

Епічне зіткнення світів і стихій, таємнича східна естетика, продуманий всесвіт із харизматичними персонажами. Стиль Кайт Мортал Комбат – сміливий та яскравий, з глибокими насиченими кольорами та експресивними сюжетами.