Ліцензія MTV

MTV

Естетика музичних стилів, диско, характерні елементи року, хіп-хопу, репу і поп-культури неймовірним чином переплелися в подачі MTV. Kite створив колекцію, в якій вмістилися всі впізнавані елементи в музичній культурі. Ліцензія з MTV — це подарунок шанувальникам музики та всій музичній тусовці.

MTV десятиліттями розвиває поп-культуру. Бренд Kite радий можливості разом створити модель, що показує зміни в музиці й стритстайлі. Творче злиття призвело до виходу нової, яскравої колекції аксесуарів і текстилю. Вона народжує вібрації, які передаються кожному, хто торкається світу музики.

Футуристичний дизайн, незвичайні колірні рішення і трендові штучки освіжать образ школяра, студента і мілленіала. Більше фарб, більше несподіваних поєднань. Колекція заграє з поколінням Z, які віддають перевагу стримінговим сервісам перед музичними телеканалами, погано розуміється на принципах роботи CD-дисків, але піддається впливу логоманії. Тому MTV завжди буде в тренді.

Музика змінюється, а з нею і MTV. Цей проєкт народжений з любов’ю до музики, дарує відмінний настрій і заряджає незабутньою енергетикою. Разом ми створили моделі, які просто зобов'язані купити, хто не уявляє собі життя без улюблених треків. Сміливі рішення втілилися в рюкзаках, сумках для взуття, сумках-бананках, пеналах і канцелярському приладді. Хочеться поєднувати ці речі один з одним і зібрати власну колекцію з MTV, адже музика давно стала частиною нашого ДНК.