Ru Ua

Ліцензія My Little Pony

My Little Pony

My Little Pony - мультсеріал про дружбу і чудеса, дія якого відбувається у фантастичному світі, населеному поні. Основою для серіалу стала серія іграшок, які з 1981 року випускає американська компанія Hasbro. Маленьким дівчаткам сподобалися іграшкові поні з довгими гривами, так як вони відрізнялися від звичайних ляльок, з ними можна було вигадувати нові ігри, відправляти їх в уявні пригоди. Прем'єра серіалу відбулася в 2010 році, з появою нового покоління ляльок. Сьогодні він транслюється в десятках країн світу більш ніж на двадцяти мовах, а в 2018 очікується вихід нових серій.

Захоплюючий світ мультсеріалу «My Little Pony: Дружба - це диво» адаптований для сприйняття маленькими дітьми і допомагає розвитку уяви. Країна, в якій живуть поні, а також інші тварини і фантастичні істоти, називається Еквестрія (від лат. Equus - кінь). Всіх поні, що населяють Еквестрію, можна розділити на кілька видів:

  • Земні поні - звичайні поні. Вони дуже працелюбні і набагато ближче до природи, ніж інші. В основному займаються сільським господарством.
  • Пегаси - поні, що мають крила. Вміють літати і ходити по хмарах. Їх покликання - управління погодою.
  • Єдинороги - поні, наділені магічним рогом, що дозволяє творити заклинання. З народження володіють телекінезом, але також можуть вивчити й інші види магії.
  • Алікорни - єдині у своєму роді: мають і крила, і ріг. Об'єднують якості всіх видів поні, також мають унікальні, містичні здібності.

Коли поні дорослішають, вони отримують «мітки», що показують їх особливий талант або призначення в житті.

My Little Pony: Фільм

У 2017 році поні з'явилися на великих екранах - вийшов повнометражний анімаційний музичний фентезі-фільм, заснований на мультсеріалі «My Little Pony: Дружба - це диво».

Персонажі My Little Pony

Принцеса Сутінкова Іскорка - дуже розумна поні і природжений лідер. Вона допомагає друзям вчитися використовувати свої таланти і навички для вирішення проблем і дізнаватися нове про себе і оточуючих.

Флаттершай - відома своєю добротою і м'якістю. Вона з радістю приходить своїм друзям на допомогу. Флаттершай піклується про живуть в місті Понівілль тварин, дарує їм їжу і дах.

Епплджек - чесна, доброзичлива і добра поні. Вона завжди готова простягнути своїм друзям копито допомоги. Епплджек живе і працює на фермі «Солодке яблуко» і дуже піклується про навколишнє середовище.

Рейнбоу Деш - завжди готова відправитися шукати пригоди разом зі своїми друзями. Вона не залишить ні в хорошу погоду, ні в дощ!

Реріті - відома своєю щедрістю. Вона любить створювати модні сукні для своїх друзів, щоб вони були такими ж прекрасними зовні, як і всередині.

Пінкі Пай - завжди знайде спосіб повернути радість і посмішки на обличчя друзів! Як і будь-який хороший поні в Еквестріі, вона любить їсти солодощі і влаштовувати вечірки для всіх своїх друзів. А ще вона обожнює допомагати тим, кому потрібна допомога, і вміє перетворити похмуре обличчя в радісне.

Принцеса Селестія - мудрий і добрий правитель Еквестріі. Разом зі своєю сестрою, Принцесою Місяцем, вона кожен день зі свого замку в Кантерлоті змушує сонце і місяць сходити і заходити, на радість усім жителям Еквестрії.

Буря - єдиноріг з Еквестріі, яка збилася з дороги і втратила свою магію. Вона озлоблена і відчуває себе зрадженою друзями, тому об'єднується з Королем Шторм і отримує завдання вистежити і захопити Головну Шістку. Якщо їй це вдасться, вона поверне собі магію.

My Little Pony: Нове покоління (My Little Pony: A New Generation) – комп’ютерний мультфільм медіафраншизи My Little Pony (компанії Hasbro), презентований у 2021 році. Яскрава картина феєрично поєднує у собі такі жанри, як кінокомедія, мюзикл, фентезі та пригодницький фільм. Події мультику розгортаються у фантастичній країні, яку населяють дивовижні істоти: поні, пегаси, алікорни та єдинороги. 

Епоха «Нового покоління» відрізняється від колишнього укладу традиційної Еквестрії. В нові часи вже відсутня магія, а історія канонічної четвірки чарівних поні набула статусу древньої легенди. Фантастичні персонажі мультфільму (пегаси, єдинороги та наземні) заселили різні ареали. Між ними існує безліч упереджень та непорозумінь. Але нові герої готові кинути виклик усім проблемам сучасності, примирити усіх дивовижних істот та відновити в Еквестрії добру магію. 

Персонажі My Little Pony: Нове покоління

  • Санні Старскаут (Sunny Starscout) – активна та натхненна земна поні з яскраво-рожевою гривою. Весела та енергійна, вона не боїться перешкод та бажає змінювати світ на краще.  Її покликання – нести магію та гармонію усім жителям Еквестрії.
  • Хітч Трейлблейзер (Hitch Trailblazer) – турботливий та харизматичний поні-шериф Бухти Мерітайм. Він щиро відданий своїй справі та завжди готовий прийти на допомогу тим, хто її потребує. Любить слухати музику та робити добрі справи.
  • Іззі Мунбоу (Izzy Moonbow) – творча та рухлива єдиноріжка, яка любить спорт та мистецтво. Вона може створювати красу з найпростіших буденних речей та має виражені творчі таланти.
  • Зіпп Сторм (Zipp Storm) – норовлива та яскрава принцеса-пегас. Її міцна сила волі та наполегливість викликає захоплення. Вона завжди вірна своїм принципам та відкрита для нових знань.
  • Піпп Петалс (Pipp Petals) – талановита та стильна принцеса-пегас. Її яскравість зачаровує. Піпп – справжня поп-зірка. Обожнює співати та спілкуватися. 

Шкільні рюкзаки та пенали, сумки для взуття, дошкільні рюкзаки і сумки, зошити і альбоми для малювання, щоденники та інша канцелярія Kite з ліцензійними зображеннями My Little Pony - це яскрава і улюблена дітьми продукція, яка завжди нагадує, що «Дружба - це диво».