Ліцензія My Little Pony

My Little Pony

My Little Pony - мультсеріал про дружбу і чудеса, дія якого відбувається у фантастичному світі, населеному поні. Основою для серіалу стала серія іграшок, які з 1981 року випускає американська компанія Hasbro. Маленьким дівчаткам сподобалися іграшкові поні з довгими гривами, так як вони відрізнялися від звичайних ляльок, з ними можна було вигадувати нові ігри, відправляти їх в уявні пригоди. Прем'єра серіалу відбулася в 2010 році, з появою нового покоління ляльок. Сьогодні він транслюється в десятках країн світу більш ніж на двадцяти мовах, а в 2018 очікується вихід нових серій.

Захоплюючий світ мультсеріалу «My Little Pony: Дружба - це диво» адаптований для сприйняття маленькими дітьми і допомагає розвитку уяви. Країна, в якій живуть поні, а також інші тварини і фантастичні істоти, називається Еквестрія (від лат. Equus - кінь). Всіх поні, що населяють Еквестрію, можна розділити на кілька видів:

  • Земні поні - звичайні поні. Вони дуже працелюбні і набагато ближче до природи, ніж інші. В основному займаються сільським господарством.
  • Пегаси - поні, що мають крила. Вміють літати і ходити по хмарах. Їх покликання - управління погодою.
  • Єдинороги - поні, наділені магічним рогом, що дозволяє творити заклинання. З народження володіють телекінезом, але також можуть вивчити й інші види магії.
  • Алікорни - єдині у своєму роді: мають і крила, і ріг. Об'єднують якості всіх видів поні, також мають унікальні, містичні здібності.

Коли поні дорослішають, вони отримують «мітки», що показують їх особливий талант або призначення в житті.

My Little Pony: Фільм

У 2017 році поні з'явилися на великих екранах - вийшов повнометражний анімаційний музичний фентезі-фільм, заснований на мультсеріалі «My Little Pony: Дружба - це диво».

Персонажі My Little Pony

Принцеса Сутінкова Іскорка - дуже розумна поні і природжений лідер. Вона допомагає друзям вчитися використовувати свої таланти і навички для вирішення проблем і дізнаватися нове про себе і оточуючих.

Флаттершай - відома своєю добротою і м'якістю. Вона з радістю приходить своїм друзям на допомогу. Флаттершай піклується про живуть в місті Понівілль тварин, дарує їм їжу і дах.

Епплджек - чесна, доброзичлива і добра поні. Вона завжди готова простягнути своїм друзям копито допомоги. Епплджек живе і працює на фермі «Солодке яблуко» і дуже піклується про навколишнє середовище.

Рейнбоу Деш - завжди готова відправитися шукати пригоди разом зі своїми друзями. Вона не залишить ні в хорошу погоду, ні в дощ!

Реріті - відома своєю щедрістю. Вона любить створювати модні сукні для своїх друзів, щоб вони були такими ж прекрасними зовні, як і всередині.

Пінкі Пай - завжди знайде спосіб повернути радість і посмішки на обличчя друзів! Як і будь-який хороший поні в Еквестріі, вона любить їсти солодощі і влаштовувати вечірки для всіх своїх друзів. А ще вона обожнює допомагати тим, кому потрібна допомога, і вміє перетворити похмуре обличчя в радісне.

Принцеса Селестія - мудрий і добрий правитель Еквестріі. Разом зі своєю сестрою, Принцесою Місяцем, вона кожен день зі свого замку в Кантерлоті змушує сонце і місяць сходити і заходити, на радість усім жителям Еквестрії.

Буря - єдиноріг з Еквестріі, яка збилася з дороги і втратила свою магію. Вона озлоблена і відчуває себе зрадженою друзями, тому об'єднується з Королем Шторм і отримує завдання вистежити і захопити Головну Шістку. Якщо їй це вдасться, вона поверне собі магію.

Шкільні рюкзаки та пенали, сумки для взуття, дошкільні рюкзаки і сумки, зошити і альбоми для малювання, щоденники та інша канцелярія Kite з ліцензійними зображеннями My Little Pony - це яскрава і улюблена дітьми продукція, яка завжди нагадує, що «Дружба - це диво».