Ru Ua

Ліцензія Ninja Turtles

Ninja Turtles

Ліцензія Teenage Mutant Ninja Turtles

Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) – популярна американська медіафраншиза у вигляді коміксів, аніме, мультсеріалів, фільмів, відеоігор, журналів тощо, створена Кевіном Істменом і Пітером Лердом. 

Історія TMNT

● Комікси. Черепашки-ніндзя почали захищати світ у 1984 році у чорно-білих коміксах видавництва «Mirage Studios». Молоді художники та двоє друзів на позичені гроші створили перший випуск, що був лише пародією на популярні комікси 80-х. Колосальний успіх у читачів переконав авторів у запуску франшизи та згодом черепашки були всюди: у магазинах іграшок, на футболках, чашках, зубних щітках і т.д. 

● Мультсеріали. Перша екранізація коміксів випущена у 1987 році у вигляді анімаційного бойовика. Серіал створений на 10 сезонів по 8 серій у кожній. У 2012 році вийшла ще одна інтерпретація популярної історії на каналі Nickelodeon, що показана у 5 сезонах. Потім у 2018 році випустили більш сучасний американський телесеріал «Еволюція черепашок-ніндзя» на 2 сезони. 

● Фільми. У 1990 році вийшов перший повнометражний бойовик, що зібрав близько 202 млн дол. при бюджеті 13,5 млн дол., та посів 9 місце у рейтингу найкасовіших фільмів цього року. Згодом було продовження ще на 2 частини та анімаційний фільм у 2007 році.  За наступний період один з останніх фільмів про черепашок-ніндзя випущений у 2014 році, а також продовження у 2016. Перезапуск серії відбувся у 2023 році, коли вийшов новий фільм «Черепашки-ніндзя. Погром мутантів». 

У 2024 році Paramount Network випустила перший повноцінний трейлер анімаційного серіалу Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles («Черепашки-ніндзя: Історії») на 12 епізодів. Прем’єра нового серіалу «Черепашки-ніндзя: Історії» відбудеться 9 серпня на Paramount+.  

Сюжет TMNT

Ця сімейна історія почалась з чотирьох маленьких черепашок, які потрапили у каналізацію. Під дією хімікатів вони перетворились на нездоланну і сильну команду черепашок-мутантів. Тепер герої захищають вулиці Нью-Йорка від зла, навчаючись бойового мистецтва ніндзя у сенсея пацюка-мутанта, вчителя Сплінтера. Вони рятують репортерку Ейпріл О'Ніл, яка стане для них найкращою подругою. Також здобувають заклятого ворога – Шреддера, який має давні рахунки зі Сплінтером. 

Пригоди черепашок-ніндзя – це також про силу братерства, єдності, взаємодопомоги та добра, загартовану випробуваннями.  Історія розкриває героїв з іншої сторони звичайних підлітків, які обожнюють бити байдики, жартувати та їсти смачну піцу. 

Головні персонажі TMNT

Донателло, Дон – найрозумніший та найурівноваженіший з братів, який носить фіолетову пов'язку та володіє палицею-бо. Він ідеально розуміється у точних науках, комп'ютерах, є винахідником та інженером. 

Рафаель, Раф – лідер за силою, агресивний і щедрий на емоції, носить червону пов'язку. Він часто конфліктує з іншими, володіє двома кинжалами-сай, прагне кожному довести свою міць та непереможність. 

Леонардо, Лео – найкращий учень та справжній лідер команди, володіє мечами катана, має блакитну пов'язку. Емоційно і тяжко переносить поразки, обожнює тренування зі Сплінтером.  

Мікеланджело, Мікі – найвеселіший із братів, носить помаранчеву пов'язку. Обожнює кататися на скейті, гарно танцює та професійно володіє нунчаками. Усі його ідеї брати сприймають як несерйозні та нерозумні, проте він сильний та завжди прийде на поміч. 

Сплінтер – мудрий наставник братів, мутант-пацюк, навчався бойового мистецтва у майстра ніндзя Хамато Йоші, коли був ручним пацюком. Учитель часто підіймає бойовий дух черепашок, надихає їх на подвиги та благородні вчинки. 

Ейпріл О'Ніл – подружка черепашок, яку вони врятували від злочинців. Дівчина часто допомагає черепашкам подолати зло. Вона має стосунки з Кейсі та також небайдужа до Донателло. 

Кейсі Джонс – бойовий друг братів, який вправно володіє битою та хокейною ключкою. Вдівець, має доньку. Допомагає черепашкам-ніндзя у боротьбі, закоханий в Ейпріл. 

Шреддер – одвічний суперник черепашок та ворог Сплінтера, лідер клану Фут. Він втілення жорстокості та зла, постійно надсилає своїх помічників, які шукають способи здолати братів. Вбив Хамато Йоші (наставника Сплінтера) та завдав багато болю учителю черепашок. 

Стиль Kite TMNT

Безстрашні черепашки-мутанти надихають на пригоди та подвиги через продукцію Kite. Вони прикрашають зошити, предмети творчості, канцелярію, текстиль тощо. Дизайни Kite в ліцензії TMNT – це тематичні відтінки зеленого кольору, бойові прийоми у виконанні персонажів, стильні образи, а також атмосфера веселощів та піци. Улюблені герої допоможуть зібратись у школу, здолати контрольні та вразити друзів!