Ru Ua
Ціна
Колір
Щільність паперу, г/м2

Блокноти Kite

Блокноти і записні книжки

Блокноти Kite – це особливий вид насолоди. У них так приємно записувати роздуми та плани; робити замальовки та нотатки; створювати чек-листи та фіксувати спогади. Блокнот Kite стане чудовим хранителем мрій та думок.

Різновиди блокнотів Kite

Красиві блокноти надихають та піднімають настрій. У нас є різноманітні моделі для будь-яких потреб. Різні формати, кольори та оздоблення – щоб кожний знайшов модель до душі.

Мініатюрні блокноти: кишенькові моделі для дітей. Вони мають компактний розмір, завдяки чому їх зручно брати з собою будь-куди. Яскраві обкладинки з цікавими принтами зацікавлять малюків.

Фігурні блокноти. Моделі з фігурною вирубкою – надзвичайно милі. Вони мають оригінальну форму та дарують радість.

Блокноти на спіралі. Дуже зручні для щоденного користування. Завдяки кріпленню на пластиковій пружині, аркуші легко вириваються, не пошкоджуючи цілісність палітурки. Ще одна їхня перевага – можливість розкривати на 360 градусів.

Блокноти-планшети – легенькі, компактні та дуже яскраві. Така модель має завжди бути в рюкзаку, адже з її допомогою можна в слушний момент фіксувати будь-яку інформацію. Вона практично не займатиме місце та не додаватиме суттєвої ваги.

Блокноти з твердою обкладинкою – практичні та ефектні. Тверда палітурка в сукупності з якісним внутрішнім блоком робить кожну модель неповторною.

Блокноти з м’якою обкладинкою – гнучкі та пластичні. Вони максимально універсальні: стануть вірними помічниками у щоденних справах.

Блокноти з рідким глітером – справжнє свято в ваших руках. Чарівний дизайн з безліччю сяючих блискіток зачаровує з першого погляду. Це одночасно і блокнот, і цікавий сувенір, і антистрес.

Блокноти з силіконовою обкладинкою – унікальні, яскраві, трендові. М’яка прозора обкладинка надає виробу особливої чарівності. Строкаті дизайни піднімають настрій.

Креативні блокноти з PU-обкладинкою – приємні на дотик, зручні у використанні та заворожуючі своєю красою. Ексклюзивний дизайн викликає захоплення: кожна деталь ефектно доповнює іншу.

Особливості блокнотів Kite

Емоційна колекція яскравих блокнотів даруватиме натхнення та радість. Усі моделі поєднують у собі високу якість та продуманий дизайн.

  • Зручний внутрішній блок: кожна сторінка – з якісного гладенького паперу.
  • Велике різноманіття форматів: від кишенькових до об’ємних.
  • Неймовірні дизайни: повноколірні принти, цікаві фактурні оздоблення, унікальний декор.
  • Моделі з різним лініюванням: у клітинку, в лінію, в крапку, з малюнками, нелінійовані.

Блокноти Kite – феєричні, яскраві та просто неймовірні. У нас є моделі на будь-який смак та для будь-яких потреб.

Де купити дитячі блокноти Kite?

На нашому сайті вказані усі авторизовані магазини, у яких ви можете придбати оригінальну продукцію нашого бренду.

Читати більше