Ціна
Колір
Рік колекції
Кількість листів
Щільність паперу, г/м2

Блокноти Kite

Блокноти і записні книжки надихають!

Обирайте обкладинку, яка вам до душі. У новій колекції Kite ви знайдете такі круті ліцензійні дизайни:

  • DC Batman і сюжети з неперевершеним супергероєм.
  • Harry Potter в милій стилізації і запаморочливому по своїй схожості з фільмом дизайні.
  • Любителі космосу оцінять блокноти Nasa.
  • А поціновувачі коміксів — Peanuts Snoopy.
  • Кавайні блокноти з прикольними зображеннями у вигляді лами, авокадо в шапочці, веселого кактуса, котиків та інших позитивних персонажів завжди піднімуть настрій одним тільки зовнішнім виглядом.
  • При цьому улюблені дизайни залишилися і стали ще краще: My Little Pony, Hello Kitty, Studio Pets, Rachael Hale, Transformers, Hot Wheels.

Спробуйте не тільки вести записи, але і доповнити сторінки фотографіями, милими малюнками або надихаючими картинками. Для цього обирайте той формат блокнота, який підходить вам більш за все: блокнот-планшет або блокнот у твердій палітурці. До речі, сторінки з блокнота-планшета вириваються акуратно і одним рухом. Малюйте на них карти бажань і кріпіть на видному місці для ще більшої візуалізації. Сторінки в клітинку, в крапку або чисті, для максимального польоту творчості і фантазії. А різноманітність розмірів вас точно порадує і здивує!

Блокнот — це універсальне сховище даних!

У нього ніколи не сяде батарея, він не вимагає підзарядки і синхронізації. На сторінках можна писати, малювати, будувати графіки, малювати стрілки і піднімати собі настрій намальованими кумедними емоджі. У блокнотах Kite це робити легко, завдяки високій якості паперу. Блокнот дозволяє тримати всі дані в одному місці і не витрачати час на перемикання між додатками. Він підійде для списків справ, щоденних записів, планування бюджету, зберігання рецептів та адрес. І головне — з блокнота просто неможливо нічого випадково видалити!

Кажуть, що наше життя — подорож, а ідея — провідник. Візьміть з собою ще й Kite, він стане кишеньковим путівником.

Читати більше