Ru Ua

Календарі Kite

Дитячий календар Kite 2023-2024: планування нових горизонтів та шлях до здійснення мрій

Важливість планування навчального року

Володіти навичками організації та планування вже з дитинства – це шлях до успіху. Як привчити дітей порядку і самостійності? Як зробити вивчення дат цікавим та захоплюючим? І ось відповідь: купити календар 2023. Унікальні календарі Kite супроводжуватимуть  дітей на шляху до нових відкриттів.

Календар-планер шкільний – твій незмінний помічник та друг, який завжди поруч. Він вчить планувати, вчасно виконувати завдання і робити це з радістю. Настінний перекидний календар А3 має важливе значення у плануванні та організації їхнього часу та активностей. Допомагає візуалізувати розклад уроків, занять та позаурочних заходів, що сприяє вчасній підготовці до них. Він також надає можливість позначити важливі дати, терміни здачі завдань і контрольних робіт, щоб не пропустити жодні дедлайни. Школяр може зорієнтуватися в подіях та планувати свої дії на майбутнє. Календар А3 привчає мислити системно та структурно, допомагаючи школярам розвивати навички самодисципліни та управління часом.

Переваги календаря-планера

  • Орієнтування в датах та подіях. Настінні календарі 2023-2024 допоможуть вивчити дні тижня, місяці та важливі дати. Дітям сподобається позначати прийдешні події, дні народження друзів, зустрічі та важливі події, розвиваючи навички планування і організації.
  • Додаткова мотивація. Календар-планер шкільний слугуватиме візуальним щоденником успіхів. Кожне досягнення важливо позначати, щоб набувати впевненості.
  • Вміння раціонально розпоряджатися часом. Календар 2024 стає своєрідним наочним ілюстратором плинності часу. Він надихає дітей не відкладати справи на потім і реалізовувати свої задуми прямо зараз.

На що треба звернути увагу перед покупкою календаря

Календар на 2023-2024 навчальний рік має унікальний привабливий дизайн. А найголовніше – він починається з вересня, а отже – ідеально підходить для нового навчального року.

Ілюстрації з улюбленими персонажами викликатимуть посмішки та позитивні емоції. Графічне охоплення місяця допомагає легко планувати час та постійно залишатися в курсі подій. 

Календар-планер на 2023-2024 роки допоможе гармонійно планувати свої дії та досягати цілей. Його 17 сторінок – це можливість почати планування ще з вересня 2023 року. Кожен місяць має крупну сітку для записів, де можна занотовувати найважливіші події та завдання. А щомісячний трекер звичок допомагає дотримуватися намічених цілей.

Чому варто купити настінний календар Kite у авторизованних магазинах Кайт?

Висока якість паперу, унікальний дизайн в улюблених дитячих ліцензіях, великий простір для планування. Дізнайтеся, де купити календар настінний на 2023-2024 рік на офіційному сайті бренду Kite. В розділі «Де купити» зазначені усі авторизовані магазини, де можна купити оригінальну високоякісну продукцію.

Читати більше