Ru Ua
Повернутися назад

Картки для запису іноземних слів Kite Cat K21-358-4, 80 аркушів

Артикул: K21-358-4
0
80.70 грн
Обрати колір:
 • Група товарів
  Картки для запису іноземних слів
 • Ліцензія/серія
  KITE

Картки для запису іноземних слів, Kite K21-358-4 Cat, 80 арк. – цікавий, красивий та дуже корисний помічник у навчанні. Оригінальний аксесуар допоможе вивчати іноземні слова із задоволенням, в захоплюючій ігровій формі. Він являє собою своєрідний міні-блокнотик зі щільними аркушами. Неймовірно гарненький та компактний: можна покласти в пенал, кишеню або прикріпити до рюкзака.

Обирайте сторінку, записуйте на ній іноземне слово, а на звороті – його переклад. Гортаючи блокнот, подивіться на слово та перекладіть його. Забули? Підгляньте переклад на звороті. Потім поміняйте аркуші місцями та повторіть. Так, не витрачаючи багато часу, ви можете вивчати та повторювати слова в черзі, в автобусі, коли випаде вільна хвилинка.

Такі вправи позитивно впливають на тренування зорової пам’яті та розвиток дрібної моторики. Вам буде легше запам’ятати значення та правопис кожного слова.

80 аркушів щільного паперу закріплені на роз’ємне кільце. Аркуші можна міняти місцями та охайно вилучати, не пошкоджуючи їх. Папір не просвічує. За допомогою кільця, картки можна повісити на рюкзак чи пенал, під’єднати до ключниці чи брелоку.

Можна використовувати як міні-записничок для нотування думок, ідей чи цитат. Малесенькі аркуші зручні для підготовки шпаргалок, запису правил, ключових дат і т.п. Завдяки чітко обмеженому полю для записів, школяр вчиться виділяти найголовніше.

Особливості:

 • 80 аркушів паперу – допоможуть вивчити 80 іноземних слів чи виразів;
 • щільність паперу 160 г/м2 – аркуші не просвічують;
 • кріплення на роз’ємному кільці – можна прикріпити як брелок до рюкзака чи пенала;
 • делікатне лініювання з трьома сірими пунктирними лініями;
 • фігурна пластикова обкладинка – виріб довго виглядатиме як новий;
 • яскравий дизайн з котиком – для гарного настрою.

Написати відгук