Ru Ua

Шкільні щоденники Kite

Ліцензійні щоденники Kite з героями мультфільмів

Персонажів улюблених мультиків можна взяти з собою в школу! Hot Wheels, My Little Pony, Transformers, Hello Kitty: ці мультяшки оселилися на яскравих обкладинках щоденників Kite для того, щоб прикрасити шкільні будні.

Милі ліцензії з мімімішнимі тваринами

Хто встоїть перед безмежною чарівністю маленьких кошенят? А як щодо щенят і кроленят? Ніжні пухнасті грудочки з сяючими очима-намистинками. Ліцензійні обкладинки Rachel Hale і Studio Pets — суцільне замилування. Складно підібрати слова, щоб описати цю ніжну красу. Якби існував прилад для вимірювання мімімішності, він би зашкалював біля щоденників Kite з пухнастиками.

Щоденники Kite в яскравій PU-обкладинці

Соковиті кольори і лаконічне тиснення, моделі з гнучкою і жорсткою обкладинкою. Фактура обкладинки — ніжно-оксамитова і приємна на дотик.

Сміливі молодіжні дизайни

Для тих, хто любить виділятися з натовпу. Креативні підлітки з безмежним творчим потенціалом постійно потребують самовираження. Оригінальні моделі щоденників зі сміливими принтами наповнять навчальний процес натхненням.

Чи потрібен щоденник першокласнику?

Сучасна українська школа націлена на плавне і м'яке долучення першокласників до навчального процесу. Тому першокласникові щоденник не потрібен. А ось в інших класах без нього не обійтися.

Читати більше