Ru Ua

Зошити шкільні Kite

Шкільні зошити Kite дуже популярні серед школярів будь-якого віку. Вони відрізняються високою якістю та привабливим дизайном, що допомагає зробити навчання більш захоплюючим та цікавим. 

Як правильно вибрати шкільні зошити Kite

Зошити шкільні Kite представлені в приголомшливому різноманітті. Оригінальне оздоблення, висока якість та шалений вибір: у нас ви знайдете зошити для всіх шкільних предметів.

Основні види й характеристики учнівських зошитів Кайт

Щоб підібрати зошити Kite для навчання, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Кількість аркушів. Для початкової школи актуальні зошити на 12-18 аркушів, а для середньої та старшої знадобляться різні: і звичайні, і загальні. В асортименті Kite є моделі на 12, 18, 24 та 48 аркушів.
  • Лініювання. Чітке та виразне, делікатне та гармонійне лініювання зошитів допомагає учням рівненько та красиво структурувати написи, формувати красивий почерк. У Kite є зошити для будь-яких шкільних предметів, адже є моделі в клітинку, в лінійку та в косу лінію для першокласників.
  • Якість. Вони виготовляються з високоякісного паперу і відповідають усім вимогам сучасної освіти. Папір білого кольору має приємну текстуру, не просвічує та чудово вбирає чорнила. Це дозволяє дітям комфортно писати, забезпечує зручність роботи.
  • Дизайн. Одна з особливостей зошитів Kite – це унікальний дизайн та ефектне оздоблення. Зовнішній вигляд зошитів з гарними малюнками робить навчання більш цікавим і стимулює дітей до креативного підходу до освіти. 

Зовнішній вигляд зошитів

Зошити шкільні Кайт зацікавлюють, надихають, піднімають настрій. Дизайни обкладинок представлені в різноманітних серіях та ліцензіях. Діти будуть в захваті від яскравих принтів з улюбленими персонажами Мавка, Naruto, Пес Патрон, Harry Potter, Peanuts Snoopy, Rick and Morty, DC, Hello Kitty, My Little Pony, Transformers, tokidoki, NASA, Studio Pets, Hot Wheels, Rachael Hale. По-особливому чарівні та надихаючі зошити патріотичних серій: з хоробрими тваринками, милими дівчатами-україночками, персонажами народних казок тощо. 

Обкладинки дуже яскраві та привабливі, оздоблені високоякісним повноколірним друком та різноманітними фактурними оздобленнями, що підкреслюють особливості дизайну. Завдяки додаванню додаткових ефектів на обкладинці, таких як софт тач покриття, гібридний та УФ-лак та глітер, зошити не тільки мають ефектний вигляд, а й дуже приємні на дотик. Дітям сподобаються моделі з дизайнерськими кольоровими форзацами. 

Предметні зошити Kite мають цікаві тематичні обкладинки, що відповідають певній шкільній дисципліні. А також – всередині є корисні шпаргалки.
Де купити зошити шкільні Kite, ви дізнаєтеся на нашому офіційному сайті. Ознайомтеся з переліком авторизованих магазинів, щоб придбати якісну оригінальну продукцію.

Під час покупки зошитів для дівчаток рекомендуємо віддати перевагу яскравим кольорам або пастельним ніжним тонам. Можна вибрати зошити з обкладинками My Little Pony, Studio Pets, Hello Kitty, tokidoki, Мавка, Rachael Hale та Be Ukraine.

Для хлопчиків рекомендуємо вибирати зошити темних тонів із малюнками машин, роботів, улюблених персонажів із мультфільмів. Можна вибрати зошити з обкладинками Transformers, Hot Wheels, Naruto, Rick and Morty, Hot Wheels, NASA та Be Ukraine.

Читати більше