Ліцензія Peanuts Snoopy

Peanuts Snoopy

Snoopy – анімаційний персонаж, який став легендою. Життєрадісний песик породи бігль знаходить відгук у серцях людей по всій земній кулі. Всі люблять Снупі: від веселих рожевощоких малюків до серйозних та солідних дорослих. А як його не любити? Він енергійний, дружній та дотепний. А ще – неймовірно милий.

Незважаючи на свій сучасний та «молодий» образ, цей дивовижний герой набагато старший, ніж здається на перший погляд. Чарівний песик вперше був представлений публіці в далекому 1950 році. Саме тоді його образ з’явився на сторінках щоденного коміксу Peanuts. А пізніше став з’являтися і в мультфільмах.

«Батько» та творець Снупі – відомий американський художник Чарльз М. Шульц. Він не просто вигадав образ майбутньої «зірки», а і вдихнув у нього життя, створивши «історію» героя.

Отже, у Снупі є хазяїн – трішечки незграбний, але неймовірно щирий хлопчик Чарлі Браун. Вони весело проводять час разом, знаходять вихід з будь-яких конфузів і товаришують з іншими малюками.

Незвичайний песик має багато інтересів та володіє безліччю талантів. Не кожен домашній улюбленець може похизуватися такою ерудицією! Серед розмаїття захоплень Снупі – написання книг. Він любить світову літературну класику та читає «Війну і мир» зі швидкістю «одне слово в день».

Дивовижно, що за всі  17 897 випусків мультсеріалу Снупі не вимовив жодного  слова, але його завжди чудово розуміють інші персонажі.

Стиль

Снупі настільки сподобався публіці, що його образ вийшов далеко за рамки телеекранів і журнальних сторінок. У його честь називають місячні модулі космічних кораблів і відкривають зірки на голлівудській Алеї Слави.

Сьогодні Снупі немов «ожив» і перекочував в реальне повсякденне життя. Він тут, поруч з нами: живе на панелях рюкзаків, сумок і пеналів; ходить в школу і на спортивні секції.

Феєрична ліцензійна серія Kite Snoopy не залишать вас байдужими. Аксесуари з культовим героєм підходять хлопчикам і дівчаткам, малюкам і підліткам, дорослим і дітям.