Ru Ua
Ціна
Кількість відділень

Пенали косметички гаманці

Пенали шкільні

Пенал Kite — це якість, практичність і трендовий дизайн. Строкате розмаїття моделей дозволить підібрати ідеальний варіант для всіх: від першокласника до студента:

  • Пенали-книжки — бездоганний вибір для початкової школи. Все необхідне канцелярське приладдя красиво розподілене всередині і зафіксовано еластичною гумкою. Навіть наймолодшим школярам завжди легко знайти в ньому потрібний предмет і підтримувати порядок.
  • Пенали-тубуси — займають мінімум місця і відмінно підходять для середньої і старшої школи. Стильне оформлення, можливість розмістити в невеликій сумці або рюкзаку.
  • Пенали-косметички — зручний функціональний мінімалізм. Одне містке відділення на блискавці і дизайн, який зачарує навіть найдосвідченіших естетів.

Ліцензійні серії прикрашені високоякісними оригінальними принтами з сюжетами, персонажами і символікою з улюблених мультиків, фільмів, футбольних клубів і ін. Kite — це найширший ліцензійний пакет в Україні. Шкільний пенал Kite може бути м'яким або жорстким, строкатим або стриманим, але у всіх моделей є одна спільна риса — висока якість.

Косметички

Жіночі косметички — головні скарбниці і ключові аксесуари в жіночому б'юті-арсеналі. У Kite є моделі для будь-яких випадків.

  • Велика косметичка — містка і простора.
  • Косметичка для подорожей — зручна для будь-яких поїздок.
  • Прозора косметичка — стильна і трендова.
  • Набори косметичок — комплект різних моделей в єдиному стилі.

Дитячі гаманці

Яскраві та креативні хранителі дитячих скарбів. У них зручно зберігати різні дрібниці: гроші на кишенькові витрати, картки, проїзні, ключі та ін. Більше ніякого дзвону монет в кишенях — з красивим і практичним аксесуаром дитині буде зручно купувати в їдальні булочки та інші ласощі. Гаманець для дівчинки або для хлопчика: в асортименті Kite є моделі для всіх. Текстильний або силіконовий, класичний або фігурний: дитячий гаманець Кайт — це незмінно висока європейська якість і трендовий дизайн.

Читати більше