Ru Ua

Ручки Kite

Новинка
Ручка кулькова Kite Dog K24-032-3, синя Ручка кулькова Kite Dog K24-032-3, синя
Новинка
Ручка кулькова Kite Game K24-032-4, синя Ручка кулькова Kite Game K24-032-4, синя

Ручки Kite – найважливіші супутники навчання. Без письмового приладдя неможливо уявити ані уроки, ані лекції, ані семінари. З їх допомогою ми закарбовуємо слова, матеріалізуємо думки, фіксуємо інформацію. Записане на папері не забудеться, не загубиться та краще відкладеться в пам’яті. Саме тому шкільна ручка постійно супроводжує нас з першого класу. Та від її якості та зручності залежить дуже багато: каліграфія, охайність та швидкість конспектування. А найголовніше – від якості та форми письмового приладдя залежить, чи не буде втомлюватися рука.

Як вибрати зручну ручку для школяра

Існує декілька простих правил, які допоможуть обрати вдалу модель шкільної ручки. Зверніть увагу на наступні характеристики, щоб швидко та впевнено обрати найкращу ручку для вас чи вашої дитини.

  1. Тип ручки. По-перше, необхідно визначитися з типом ручки. Поміркуйте, яка підходить більше: кулькова, гелева чи масляна. Нижче ми детально зупинимося на їх відмінностях та перевагах.
  2. Чорнила та пишучий вузол. Від їхньої якості залежить, чи будуть записи охайними. Ручки шкільні Kite оснащені високоякісним швейцарським пишучим вузлом Premec, який забезпечує плавну та рівномірну подачу чорнил. Таким чином, ручка не залишає проґалин та плям. Німецькі чорнила Documental мають оптимальну пігментацію та густоту, відмінно лягають на папір.
  3. Механізм стержня. Які ручки вам найбільше до вподоби: автоматичні, котрі «клацають» чи ті, що закриваються ковпачком?
  4. Ергономічний корпус. Ручка для школяра обов’язково має бути ергономічною та зручно лягати у долоню. Ручки Kite мають корпус зі зручною ділянкою захоплення. Деякі – з м’яким прогумованим грипом, деякі – з антиковзким рельєфом.
  5. Дизайн. Оформлення ручки впливає на настрій та вмотивованість учня. Тож радимо підбирати ручки в улюблених кольорах та з цікавим дизайном.

Які бувають ручки Kite

  • Кулькова ручка. Найпоширеніша та абсолютно універсальна. Вода ідеально підходить для щоденного використання. Відрізняється економною витратою чорнил та потребує помірного натиску. Така ручка вважається класичною та рекомендована для школярів будь-якого віку, адже допомагає «правильно» поставити руку для письма та напрацювати каліграфічний почерк.
  • Гелева ручка Kite. Ця ручка – улюблениця учнів. Вона залишає насичену та яскраву лінію та практично не вимагає натискання. Гелеві ручки ідеально підходять для виділення тем та термінів, естетичного оздоблення конспектів, блокнотів та особистих щоденників. Гелеві ручки Kite представлені в чарівному розмаїтті кольорів. Ручка «пиши-стирай» – унікальна рятівниця від помилок та помарок. Написане цією ручкою можна видалити безслідно, потерши наконечником-ластиком. Написи видаляються за рахунок нагрівання під час тертя. При цьому на папері не залишаються сліди, а папір не псується.
  • Масляна ручка – досконале поєднання усіх переваг кулькових та гелевих ручок. Масляні чорнила дуже плавно та легко пишуть, при цьому дуже економно витрачаються. Такі ручки – бездоганний вибір для студентів та учнів старших класів, яким необхідно нотувати великі об’єми інформації. Завдяки використанню масляної ручки, кисть не буде швидко втомлюватися, а чорнил вистачить надовго.

Купити ручку для школяра та обрати усе необхідне письмове приладдя можна в авторизованих магазинах наших партнерів, які вказані в розділі «Де купити».

Читати більше