Ru Ua

Скетчмаркери Kite

Скетчмаркери Kite – приголомшливий набір для творчості, за допомогою якого можна створювати унікальні малюнки.

Набір скетч маркерів стане у нагоді дітям та підліткам, які професійно займаються у художніх секціях та просто люблять малювати. Широка палітра кольорів, спеціальні чорнила на водній основі та подвійний пишучий вузол дозволяють працювати у різних техніках, робити ефектні швидкі ескізи та замальовки.

Скетч маркери незамінні для тих, хто захоплюється леттерінгом та каліграфією. Вони неймовірно популярні для створення трендових тревел-скетчів, міських етюдів, ескізів одягу, стилізованих портретів, коміксів та фанфиків. Допоможуть гарно оздобити особистий щоденник, блокнот, вітальну листівку чи шкільну стінгазету.

Два пишучі вузли дозволяють реалізовувати різні задуми та відчувати максимальну свободу творчості. Пишучий вузол у формі пензлика створює широку соковиту лінію. Він ідеальний для заливки фону та великих ділянок малюнку. Тоненький (лінер) – для опрацювання дрібних деталей та контурів.

Завдяки зручному формату, маркери для скетчинга можна брати з собою та малювати скетчі у будь-якому місці: в парку, на пікніку чи у мандрівці.

Де купити маркери для скетчингу Kite?

Якщо вас цікавить питання де можна придбати якісні скетч-маркери – ознайомтеся з повним асортиментом на офіційному сайті Kite. З назвами авторизованих магазинів можна ознайомитися у розділі «Де купити».

Читати більше