Ліцензія Rachael Hale

Rachael Hale

Тварини щирі в своїх проявах. Вони не намагаються видати себе за когось іншого. Якщо вони радіють, то радіють щиро. Якщо сумують, то це насправді. Саме тому ми часто чуємо, що спілкування з тваринами робить нас краще, допомагає забути про негаразди і по-дитячому радіти життю.

Rachael Hale (Рейчел Хейл) - новозеландська фотограф-анімаліст, чиє ім'я стало брендом. Суть бренду передає його слоган - "The world's most lovable animals" ( "Наймиліші тварини у світі"). У своїх роботах Рейчел Хейл демонструє талант передати душу і характер кожної тварини, вловити її настрій та особливості. Вирази мордочок тварин, їх погляд, образи і деталі роблять фотопортрети Rachael Hale унікальними.

Бренд Rachael Hale з'явився у 1995 році і продовжує завойовувати прихильників по всьому світу. Фотографії тварин з'являються на різноманітній продукції і миттєво стають популярними. Милі тварини на фотографіях Rachael Hale викликають теплі почуття і позитивні емоції у людей, незважаючи на їх вік, мову і культуру. Складно не посміхнутися, дивлячись на маленьке пустотливе кошеня, яке грає з клубком ниток, або цуценя у квітах.

Дошкільні та шкільні рюкзаки, пенали, сумки для взуття, фартухи, парасолі, альбоми для малювання, шкільні щоденники, зошити і блокноти, канцелярія і товари для творчості Kite з ліцензійними принтами Rachael Hale надихають і піднімають настрій. Милі, прекрасні кошенята і цуценята від Rachael Hale настільки чарівні, що складно втриматися від спокуси купити канцелярське приладдя з їх зображенням.