Ліцензія Rick and Morty

Rick and Morty

Rick and Morty (Рік і Морті) – резонансний американський мультсеріал, що належить авторству Джастіна Ройланда і Дена Хармона. Він вперше вийшов на екрани 2 грудня 2013 на платформі Cartoon Network і нині налічує 5 сезонів (51 серія по 22 хв.). Rick and Morty у найкоротші терміни набув приголомшливої всесвітньої популярності та високих оцінок критиків. Сьогодні це один із найулюбленіших мультфільмів тінейджерів та молоді.

Особливості Rick and Morty

Анімаційний серіал розвинувся з адаптованої пародії на культову франшизу «Назад у майбутнє», запозичивши з неї лише певне віддзеркалення образів двох головних героїв. Рік і Морті – повністю самостійне культурне явище з оригінальним сюжетом та своєрідною подачею. Назва містить у собі імена двох головних героїв – цинічного немолодого професора  Ріка Санчеса та його онука-підлітка Морті.

Мультсеріал поєднує такі жанри як наукова фантастика та пригодницька трагікомедія. Він щедро нашпигований абсурдним гумором (переважно чорним), іронічними протиріччями, метапародією та сатирою. Підняті у творі теми делікатно балансують на межі загальноприйнятої етики, ніби натякаючи на її умовність.

Сюжет Рік та Морті

Сюжетні перипетії ґрунтуються на регулярних химерних авантюрах Ріка, в які він постійно втягує свого онука Морті. Епатажний дідуган у лабораторному халаті невпинно жадає пригод. Маючи у своїй голові гримучу суміш навіжених ідей та потужний науковий бекграунд, док не згоден на рутинні справи в рамках єдиного земного світу. Його божевільну уяву не задовольнити звичайними ситуаціями та передбачуваними подіями. Тут і починається бурхливий мікс науки і фантастики, у якому він втілює свої найбезрозсудніші задуми.

Герої повсякчас телепортуються до інших вимірів, де стикаються з незліченною кількістю паралельних реальностей, які не піддаються законам земної логіки.

Весь цей фантастичний фарш дивним чином накладається на буденні життєві реалії. Складно однозначно сказати, яка грань сюжету домінує в мультфільмі: комічний абсурд науково-фантастичних експериментів, гостро приправлений чорним гумором, або глибока персональна драма сімейних та міжособистісних стосунків.

Персонажі Rick and Morty

Rick Sanchez (Рік Санчес) – один із двох ключових героїв. Це немолодий вчений зі своєрідним гумором, який пізнав усі межі науки. Харизматичний злісний геній, шалений авантюрист з цинічним гумором і досить важким характером. У міру розвитку сюжету в похмурому крейзі-нігілісті все чіткіше просвічуються драматичні риси та філософське ставлення до життя.

Mortimer "Morty" Smith (Мортімер "Морті" Сміт) – другий учасник головного дуету. 14-річний онук Ріка та за сумісництвом його постійний напарник у шалених подорожах. Це звичайнісінький підліток, що страждає від нерозділеного кохання до однокласниці. Морті гармонійно врівноважує і доповнює свого химерного діда.

Beth Smith (Бет Сміт) – мати Морті та його сестри, а також дочка Ріка, яка працює ветеринарним кардіохірургом.

Jerry Smith (Джеррі Сміт) – зять Ріка та батько двох дітей Бет. Комічний, але досить наївний та невпевнений у собі.

Summer Smith (Саммер Сміт) – старша дитина в сім'ї, дочка Джеррі та Бет, а також сестра Морті. Типова тінейджерка із відповідними інтересами.

Стиль Kite Rick and Morty

Рюкзаки Kite в ліцензії Rick and Morty – гостра перчинка, з якою шкільний аутфіт буде смачнішим, яскравішим і виразнішим. А канцтовари з улюбленими героями перетворять навчальний процес на захоплюючу пригоду. Трендове оформлення шкільного приладдя у крутій ліцензії – те, що потрібно для тінейджерів. Такі аксесуари подарують море позитивних емоцій від бездоганної німецької якості та незрівнянного дизайну.