Ru Ua
Ціна
Кількість відділень

Шкільні рюкзаки Kite каркасні ортопедичні

Education - рюкзаки каркасні

Перший дзвоник – важлива та зворушлива подія в житті школяра та його родини. Попереду ще стільки всього цікавого! Щодня — нові знання, нові страви в затишній їдальні, нові ігри на перерві. Але одна річ буде тепер незмінною — шкільний рюкзак. Він має стати вірним другом та помічником першокласника та супроводжувати його протягом усього навчального року. Це вже не просто аксесуар, який можна взяти з собою чи залишити вдома, а предмет, який обов’язково потрібно носити на своїх плечах щодня. Від того, наскільки вдало ви оберете шкільний рюкзак для першокласника, залежить не тільки настрій, але і здоров’я дитини. Незручний рюкзак може спровокувати болі в спині, швидку втомлюваність та викривлення постави, для виправлення якої можуть знадобитися місяці або навіть роки.

Для молодших школярів рекомендуємо рюкзак ортопедичний Kite зі спинкою Ergo Kids.

підтримуюча спинка Ergo Kids оснащена «дихаючими» м'якими подушечками, щільно прилягає до спини, сприяє формуванню здорової постави, допомагає дитині утримувати спину в природному положенні та не горбитися;

каркасний рюкзак або ранець добре тримає форму, рівномірно розподіляє вагу уздовж хребта. Ще один плюс жорсткого короба в тому, що ранець з такою конструкцією незручно носити на одному плечі. Це сприяє формуванню корисної звички завжди тримати спину рівно і надягати обидві лямки на плечі.

На шкільних портфелях Kite світловідбиваючі елементи розміщені з усіх боків, завдяки чому дитину буде краще видно на дорозі в темну пору. Kite пропонує ортопедичні ранці для першокласників в яскравих модних дизайнах із зображеннями улюблених героїв мультфільмів My Little Pony, Hot Wheels, Hello Kitty, Transformers і в університетському стилі College Line.

Читати більше