Ru Ua
Ви обрали
Ціна
Кількість відділень

Рюкзак ортопедичний для першокласника

Рюкзаки для першокласників – найважливіші шкільні аксесуари. Від того, наскільки вдало ви оберете модель учнівського ранця, залежить дуже багато: здоров’я спини, зручність в організації канцелярії та щоденна мотивація дитини до навчання. Це найзатребуваніша річ, яка буде використовуватися щодня, на усіх уроках. Дитина раннього шкільного віку потребує особливої турботи про поставу, адже дитячий організм ще неокріплий та не звиклий до щоденних навантажень.

Першокласники лише вчаться бути зібраними та охайними, акуратно систематизувати та зберігати канцелярське приладдя.   Тож перед тим, як  купити портфель для першокласника, необхідно ознайомитися з базовими вимогами до нього та оцінити усі характеристики. 

Як вибрати портфель для першокласника

Варто приділити особливу увагу пошуку комфортного наплічника, який стане вірним та надійним помічником дитини. Які риси притаманні хорошому ранцю? На чому потрібно зосередитись в процесі пошуку ідеальної моделі, що приноситиме учневі лише радість та користь?

  • Ортопедична конструкція – базова вимога, яку неможна ігнорувати. Комфорт та здоров’я дитини завжди має бути на першому плані. 
  • Дизайн. Оздоблення наплічника дуже важливе для дітей. Від того, чи до вподоби малечі зовнішній вигляд моделі, буде залежати настрій та мотивація майбутнього школяра.
  • Організація внутрішнього простору впливає не тільки на охайність зберігання канцелярії, а і на те, чи легко дитині буде орієнтуватися у канцелярському приладді.
  • Якість. Міцність матеріалів та надійність фурнітури – запорука довгої служби аксесуару. Обрати Kite – це значить купити якісний шкільний рюкзак для першокласника, який буде радувати чудовим функціоналом протягом тривалого часу.

Якою повинна бути вага шкільного рюкзака?

Перед покупкою онлайн зверніть увагу на заявлену вагу моделі. А під час примірки в офлайн-магазині обов’язково покладіть в ранець пару книжок, щоб дитина відчула, наскільки зручною буде наповнена модель.

Рюкзак для першокласників без канцелярського начиння має важити не більше 1 кг. А наповнений наплічник – не більше 10% від загальної маси тіла дитини. 

Якого розміру повинен бути рюкзак в 1 клас?

Бажаєте купити рюкзак в фізичному магазині? Під час примірки оцініть, чи не завеликий та одночасно не затісний рюкзак для дитини. Щоб модель була зручною, відкиньте моделі «на виріст». Портфель для першокласника має бути комфортним тут і зараз. Підлаштуйте усі лямки під параметри дитини. Застібніть нагрудний ремінь. Якщо рюкзак підходить за розміром, його дно має розміщуватися на 4 см нижче талії, а верхній край — на рівні плечей.

Купуєте в інтернет-магизині? Вам допоможе розмірна сітка Kite. Рюкзаки в розмірі S призначені для школярів зростом 115 – 130 см. Розмір М підходить учням початкової чи середньої школи, зріст яких сягає 130 – 145 см. 

Що таке ортопедичний ранець або рюкзак з ортопедичною спинкою? 

Моделі Kite для 1 класу рекомендовані фахівцями Інституту травматології та ортопедії НАМН України та схвалені німецьким Інститутом Здоров’я та Ергономіки IGR.

Ортопедичні рюкзаки для першокласників Kite турбуються про збереження здорової постави та мають такі важливі якості, як:

  • Запатентована ортопедична спинка. Ущільнена та оснащена пружними подушечками, що підлаштовуються під індивідуальні особливості спини, забезпечують надійну підтримку хребта та рівномірно розподіляють вагу.
  • Анатомічні лямки. Завдяки спеціальній S-подібній формі, вони, на відміну від прямих, одразу займають правильне положення та комфортно відчуваються. Збільшена ширина, м’яка та дихаюча внутрішня поверхня – щоб дитина щодня насолоджувалася зручністю.
  • Фіксуючий нагрудний ремінь. Він пружний, застібається за допомогою фастекса. Допомагає закріпити ранець у зручному положенні та рівномірно розподілити вагу. 

М’який чи каркасний рюкзак? 

Завдяки жорстким панелям, які чудово тримають форму, каркасні рюкзаки допомагають дитині підтримувати ідеальний порядок всередині ранця.

М’які рюкзаки мають перевагу в полегшеній вазі.

Напівкаркасні моделі поєднують у собі переваги каркасних та м’яких: частково мають жорсткі панелі, частково – полегшені. 

Чи потрібен сьогодні рюкзак в новій школі?

Шкільний рюкзак – базова необхідність для учнів НУШ. І першокласникам обов’язково потрібно обирати зручну ортопедичну модель з оптимізованим внутрішнім простором. Хороший рюкзак суттєво полегшує буденний побут школяра: організовує канцелярію, дбає про комфорт та здоров’я спини.

Чому варто купити рюкзак в 1 клас від бренду Kite

Брендові рюкзаки Kite для першокласників створені з урахувуанням вікових особливостей та потреб школярів. Трендовий дизайн надихатиме продуктивно вчитися, а висока якість порадує міцністю матеріалів та надійністю фурнітури.

Читати більше