Ru Ua
Ціна
Кількість відділень

Рюкзаки Kite 2024

Колекція рюкзаків Kite 2024 містить феєричне зібрання моделей, що поєднують в собі привабливість та комфорт для різних вікових груп. Асортимент включає ортопедичні шкільні наплічники, створені для збереження правильної постави, а також яскраві полегшені рюкзаки для малюків дошкільного віку. Для підлітків доступні трендові моделі, що відзначаються стильним європейським дизайном та високою функціональністю. Кожен рюкзак вражає своєю ергономічною конструкцією та неперевершеною якістю, що є візитною карткою бренду Kite.

Дитячі рюкзаки в садочок 2024

Рюкзаки для дошкільнят Kite Kids захоплюють своєю легкістю та зручністю. Вони ідеально підходять для використання в дитячому садочку та підготовчих занять. Ці моделі мають привабливий дизайн, що привертає увагу малюків та неперевершену легкість – для комфорту під час прогулянок. У них зручно бавитися на майданчику та ходити на улюблені гуртки.

Шкільні рюкзаки 2024: ортопедичні ранці в 1 клас

Шкільні рюкзаки Kite Education призначені для учнів початкової школи та мають ортопедичні властивості, спрямовані на підтримку здорової постави. Вони сертифіковані німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки та відповідають вимогам сучасної ортопедії. В асортименті є каркасні, напівкаркасні та полегшені м’які моделі на будь-який смак. Практично до кожної моделі можна підібрати капсульний комплект аксесуарів: сумку для взуття та пенал в єдиному дизайні.

Модні рюкзаки для підлітків 2024

Наплічники для тінейджерів та молоді Kite Education Teens поєднують в собі модний дизайн та ортопедичні властивості. Вони дбають про здоров'я спини та дарують відчуття комфорту. Рюкзаки представлені в широкому асортименті, що включає зібрання різноманітних дизайнів на будь-який смак: яскраві, монохромні, строкаті та класичні моделі. Місткі та компактні, строгі та зухвалі, в колекції є наплічники для кожного.

Приголомшливі новинки колекції рюкзаків 2024 року – це моделі з LED-вишивкою та фактурним оздобленням. Моделі з LED-оптичним волокном вражають яскравим світінням в різних кольорах.

Загалом, колекція рюкзаків Kite 2024 вражає своєю різноманітністю, комфортом та стилем. Вона дозволяє обирати найкраще для вашої дитини, без жодних компромісів між якістю, зручністю та красою.

Kite: діти обирають краще!

Читати більше