Ru Ua
Ціна
Вік, років
Кількість відділень

Рюкзаки напівкаркасні Kite Education

Новинка
Рюкзак шкільний Kite Education Heart K24-702M-1 (LED) Рюкзак шкільний Kite Education Heart K24-702M-1 (LED)

Education - Рюкзаки напівкаркасні

Шкільний рюкзак стає постійним супутником дитини. Як равлик носить на собі свій "будиночок", так і першокласник стає зі своїм ранцем майже нерозлучним. Тому варто приділити особливу увагу вибору рюкзака. Адже від того, настільки правильною буде його конструкція, залежить здоров’я та настрій дитини.

Для молодших школярів важливо обирати шкільні рюкзаки з ортопедичною спинкою. Жорсткість каркасу може бути різною. В напівкаркасних рюкзаках гармонійно поєднується легкість матеріалів та щільність коробу.

Переваги напівкаркасних шкільних рюкзаків Kite:

  • вони підходять для першокласників, адже мають ортопедичні спинки Ergo Kids і Ergo Back, які забезпечують необхідну маленьким дітям підтримку для хребта;
  • напівкаркасні моделі мають не жорсткий, але щільний короб, завдяки чому тримають форму;
  • конструкція і переважно лаконічний дизайн дозволяють носити такі рюкзаки в школу дітям різного віку – від 1 до 5 класу. Все залежить від уподобань дитини та її зросту.


Де купити оригінальні рюкзаки Кайт

Якщо вас цікавить питання де можна придбати якісний рюкзак – ознайомтеся з повним асортиментом на офіційному сайті Kite. Купуйте лише оригінали рюкзаків у перевірених продавців. З назвами авторизованих магазинів можна ознайомитися у розділі «Де купити».

Kite . Діти обирають краще!

Читати більше