Ru Ua
Ціна
Вік, років
Кількість відділень

Шкільні рюкзаки Kite для дівчат

Новинка
Рюкзак шкільний Kite Education Heart K24-702M-1 (LED) Рюкзак шкільний Kite Education Heart K24-702M-1 (LED)

Шкільні рюкзаки Kite для дівчат поєднують у собі найважливіші якості: відповідність сучасним вимогам ортопедії, продуману організацію внутрішнього простору, високу функціональність та трендовий дизайн. Простими словами, вони дуже комфортні, неймовірно зручні та феєрично стильні. Навіть при тривалому щоденному використанні рюкзаки для школи для дівчат Kite турботливо оберігають ще неокріплу дитячу поставу та піклуються про здоров’я спини. Саме таким має бути рюкзак для дівчинки. Адже коли дитині комфортно та радісно – і навчатися легше, і з друзями спілкуватися веселіше.

Як вибрати шкільний рюкзак для дівчинки

Обираючи шкільні рюкзаки для дівчат, легко розгубитися у величезному виборі моделей. Ми допоможемо вам швидко та легко з’ясувати, чи підходить наплічник вашій дитині та підкажемо, на які якості необхідно звернути увагу при виборі шкільного ранця.

1. Ортопедичні властивості. Це одна з найголовніших вимог до шкільного рюкзака. Адже формування постави чи не найактивніше відбувається саме у цьому віці. Шкільні рюкзаки для молодших класів Kite розроблені з урахуванням особливостей розвитку дитячого організму саме цього віку і мають наступні важливі складові:

  • Ортопедична спинка. Рюкзаки Kite для дівчаток у 1 клас та для усієї молодшої школи мають запатентовані ортопедичні спинки Ergo Kids та Ergo Back. Вони оснащені пружними повітропроникними подушечками, які щільно прилягають до спини та підлаштовуються під її природні вигини. Таким чином вага плавно та рівномірно розподіляється по усіх відділах хребта, не перевантажуючи спину.
  • Анатомічні лямки. Кожен шкільний рюкзак на дівчинку Kite має лямки правильної S-подібної форми. Вони зручно лягають на плечі. Широкі, м’які та дихаючі: не тиснуть на плечі та не натирають шкіру.
  • Фіксуючі ремені: нагрудний та поясний. Нагрудний ремінь треба обов’язково носити застібнутим. Він допомагає рівномірно розподілити вагу вмісту рюкзака та надійно фіксує лямки. Коли дитина рухається (ходить чи бігає), лямки не спадають, а наплічник залишається у зручному положенні. В усіх напівкаркасних та каркасних моделях додатково присутній знімний поясний ремінь, який гарантує додаткову фіксацію та підвищений комфорт.
  • Розмір та вага. Важливо, щоб рюкзак не був завеликим чи замалим. Його верхній край має бути на рівні плечей, а нижній – бути на 4 см нижче талії. Для дітей зростом 115-130 см підходять рюкзаки Kite у розмірі S; для зросту 130-145 см – у розмірі M. Не рекомендуємо обирати рюкзак «на виріст», він має бути зручним тут і зараз. Проте, в колекції Kite є одна модель, яка «росте разом з дитиною» та має унікальну систему регулювання розміру – модель 531.

2. Оптимізований внутрішній простір

  • Роздільники для книжок та зошитів з фіксуючою резинкою допоможе дитині правильно розкласти шкільне приладдя. Всередині наплічника буде порядок, а вага вмісту ранця буде правильно збалансована.
  • Зручні кишені. Органайзери для дріб’язку, кишені для пляшки чи термоса та ін.
  • Спеціальні кишені для гаджетів. Кишені для планшета і телефона оснащені м’якою плюшевою підкладкою, яка захищатиме екран від подряпин.

М'який чи каркасний рюкзак. Що краще обрати

Рюкзаки для першокласників Kite є каркасні, напівкаркасні та м’які (безкаркасні). Усі вони – зручні, комфортні та ортопедичні. Будь-яка з цих моделей беззаперечно підходить в якості рюкзака для першокласника. У чому ж їхні відмінності та особливості?

  • Каркасний шкільний рюкзак для дівчинки має жорсткий короб, який постійно тримає форму. Це допомагає наймолодшим школярам підтримувати порядок всередині ранця. Таким чином, цупкі панелі рюкзака захищають зошити від загинів за зім’ятостей.
  • М’який рюкзак зберігає усі ортопедичні якості, при цьому має зменшену вагу. Безкаркасні моделі – найлегші в колекції Kite. Це – ідеальний вибір для школярів, які уже навчилися охайно поводитися з канцелярським приладдям.
  • Напівкаркасні рюкзаки – гармонійне поєднання найкращих якостей каркасних та м’яких моделей: полегшену вагу та частково жорсткий короб (цупкі бічні панелі тримають форму, а легенька передня – забезпечує зменшення маси).

Чому треба звернути увагу на моделі рюкзаків Kite

Рюкзаки для дівчинки Kite – комфортні, зручні та неймовірно стильні. Адже усі дівчатка мріють про яскраві, привабливі та модні рюкзаки. Дивовижні дизайни Kite заворожують гармонійними кольорами, трендовими принтами та різноманітними сучасними оздобленнями. Щоб улюблені персонажі дитини завжди були поряд і завжди дарували натхнення, обирайте дизайни в найкрутіших ліцензіях, які так обожнюють дівчатка: Likee, Tokidoki, Peanuts Snoopy, DC, My Little Pony, Hello Kitty, Studio Pets.

Kite – першокласні рюкзаки!

Читати більше