Ru Ua
Ціна
Кількість відділень

Шкільні рюкзаки Kite для хлопчиків

Шкільні рюкзаки Kite для хлопчиків поєднують в собі високу якість, бездоганну зручність та крутий дизайн. Розмаїття моделей заворожує. Та як знайти ідеальний рюкзак для початкової школи, від якого ваша дитина буде у захваті? Ділимося практичними порадами як вибрати наплічник мрії, який піклуватиметься про здорову поставу та даруватиме радість від довгої служби.

Як вибрати шкільний рюкзак для хлопчика

Наплічник для першокласника та учня початкових класів повинен бути якісним, безпечним та зручним. Адже дитина носитиме його щодня на своїх ще не зміцнілих плечах.

Рюкзак для хлопчика має відповідати наступним вимогам:

1. Ортопедія. Це візитівка усієї шкільної колекції Kite. І кожна модель поєднує в собі найважливіші її складові.

 • Спинка. Запатентовані ортопедичні спинки Ergo Kids та Ergo Back – запорука збереження стрункої, здорової та красивої постави дитини. М’які повітропроникні подушечки щільно прилягають до спини, забезпечуючи рівномірну підтримку та правильний розподіл ваги.
 • Лямки. Широкі, м’які та оснащені повітропроникною сіточкою: вони неймовірно комфортно лягають на плечі, не тиснучи на них. S-подібна форма лямок – анатомічна та зручна.
 • Фіксуючі ремені (нагрудний та поясний) задіяні у надважливій справі: розвантаженні спини. Вони не просто фіксують наплічник в оптимальному положенні, а і допомагають збалансувати вагу вмісту ранця.

Кожен рюкзак Kite для хлопчика – ортопедичний. Шкільні моделі мають сертифікати IGR німецького Інституту здоров’я та ергономіки. Також вони схвалені спеціалістами Інституту травматології та ортопедії НАМН України.

2. Внутрішнє наповнення. Моделі для початкової школи мають всередині зручні роздільники для книг та зошитів з фіксуючою резинкою. Завдяки цій системі, дитині легше підтримувати порядок. Центр основної ваги розміщується біля спини.

Щоб усе шкільне приладдя зберігалося охайно, передбачено наступне:

 • Оптимальна кількість кишень: зовнішні та внутрішні, просторі та маленькі.
 • Органайзери для дрібниць – щоб дрібні предмети не загубилися.
 • Кишені для ґаджетів – оснащені м’якою плюшевою підкладкою, яка захищає екран.
 • Додаткові «плюшки»: такі як ключниця, навігаційні іконки-підказки та ін.

Кожен рюкзак шкільний для хлопчика Kite має продуману оптимізовану організацію внутрішнього простору.

3. Якість та зносостійкість – запорука довгої служби виробу. Рюкзаки Kite виготовляються з міцних матеріалів: від зовнішнього оздоблення до підкладки – усе відображає бездоганну якість. Усі застібки працюють плавно.

4. Розмір та вага. Шкільний рюкзак без наповнення має важити не більше 1 кг. Його верхній край повинен бути на рівні плеч, а нижній – бути приблизно на 4 см нижче талії.

Рюкзак Kite для хлопчика в розмірі S підходить на зріст 115-130 см, а у розмірі M – на 130-150 см.

5. Безпека. Наплічник має бути оснащеним світловідбивними елементами з 4-х боків, щоб дитина була помітною на дорозі в темну пору доби.

М'який чи каркасний рюкзак. Що краще обрати

Шкільні рюкзаки для хлопчиків Kite представлені у наступних варіаціях:

 • Каркасні рюкзаки – мають жорсткий короб, який тримає форму. Це забезпечує додатковий захист для зошитів та книжок. Якщо стінки не згинаються – то як би дитина не поставила рюкзак, його вміст залишиться неушкодженим. Тож такі моделі будуть у нагоді маленьким непосидам, які ще тільки вчаться охайно поводитися з речами.
 • М’які рюкзаки – найлегші в колекції. Вони зберігають усі ортопедичні якості та відмінно підходять навіть першокласникам. Їхня перевага – мінімальна вага.
 • Напівкаркасні рюкзаки поєднують у собі переваги м’яких та каркасних: мають жорсткі панелі з трьох боків та полегшену вагу.

Який рюкзак обрати? Вирішувати лише вам і вашій дитині. Будь-яка шкільна модель Kite відповідає вимогам ортопедії та має комфортну продуману конструкцію.

Чому треба звернути увагу на моделі рюкзаків Kite

Вони зручні, безпечні для постави та неймовірно стильні. Кожному хлопчикові буде приємно носити рюкзак, який відповідає його смакам та уподобанням.

 • Привабливий дизайн. Модні рюкзаки для хлопчиків мають принти, об’ємні підвіски, фактурні оздоблення. Дизайни розроблені згідно з актуальними трендами та найулюбленішими захопленнями дітей.
 • Круті ліцензії, які надихатимуть хлопчиків: Peanuts Snoopy, NASA, Hot Wheels, FC Juventus, DC, Transformers.

Kite. Діти обирають краще!

Читати більше