Ліцензія Shimmer&Shine

Shimmer&Shine

Shimmer & Shine («Шиммер і Шайн») - мультсеріал про дружбу дівчинки Лії та її маленьких джинів - сестер-близнючок Шиммер і Шайн. Кожен день Лія може загадати своїм джинам 3 бажання. Сестрички дуже стараються, щоб їх власниця була задоволена. Але так як вони ще зовсім юні і мало знають про реальність звичайних людей, вони часто все псують, і Лія через них потрапляє в курйозні ситуації. Але дівчинка обожнює веселитися, тому, незважаючи ні на що, Шиммер і Шайн залишаються її кращими подружками.

Шиммер (у перекладі з рос. «Мерехтіння») - оптимістка, любить наводити чистоту і грати зі своєю мавпочкою. У Шиммер блакитні очі і рожеве волосся.

Шайн (у перекладі з рос. «Блиск») - хоробра, любить тварин, у неї є свій бенгальський тигр. На відміну від сестри, їй зовсім не подобається займатися прибиранням. У Шайн фіолетові очі і синє волосся.

Лія Томпсон - світловолоса дівчинка з блакитними очима, власниця підвіски у вигляді пляшки, де і знаходяться джини. Виконуючи її бажання, Шиммер і Шайн часто створюють нові негаразди, але Лія на них не ображається. Разом вони здатні викрутитися з будь-якої ситуації і знову зануритися в чарівні пригоди. У Лії є кращий друг Зак, який живе по сусідству, але поки вона тримає від нього в секреті свою дружбу з джинами.

Дошкільні рюкзаки і сумки для дівчаток в ліцензійній серії Shimmer & Shine вже чекають на маленьких модниць, щоб подарувати їм чарівний настрій. Пластилін, пальчикові фарби, альбоми, кольорові олівці та інше канцелярське приладдя і товари для творчості Kite зроблять заняття малюванням, ліпленням або навчанням ще більш захоплюючими.