Ru Ua

Сумка кросбоді Kite

Сумка кросбоді – омріяна свобода рухів від Kite

Сумка кросбоді – стильний та легкий аксесуар для щоденного використання. Сумки від Kite допомагають компактно тримати біля себе найнеобхідніші предмети: телефон, ключі, документи тощо. Кожна деталь продумана максимально зручно та трендово, вражає унікальністю та підкреслює особливий стиль власника.

Як обрати сумку кросбоді: критерії та види

Функціональність. Наявність кишень дозволяє краще організувати речі всередині аксесуару. Сумочки Kite мають одне або два основні відділення, також додаткові кишені: внутрішня на блискавці, для телефону.

Розмір. Серед моделей Kite є маленькі сумки через плече об'ємом 1,5 л, що представлені у стриманих кольорах, мають одне відділення та кишеню для телефону. Більш місткі моделі розраховані на об'єм 1,6 л та два відділення на блискавці з кишенею для смартфона.

Вид ременя. Кожна сумка має знімний ремінець, що легко регулюється. Можна обрати тонкий шнурок з фіксатором або текстильний ремінець з фастексом.

Матеріал. Сумочки через плече Kite вражають трендовими поєднаннями м'якого тедді-плюшу та міцного поліестеру. Також є різнобарвні моделі з приємного на дотик текстилю для підлітків та дорослих.

Дизайн. У асортименті Kite є вибір серед величезної кількості кольорів: синій, рожевий, фіолетовий, сірий тощо. Наприклад, дитяча сумочка через плече Kite – це гармонія рожевого та чорного відтінків зі стильним тедді-плюшем. Також є моделі для хлопців та дівчат, що відрізняються колірною гамою та дизайном у цілому.

Як регулювати ремінь сумки через плече

Змінити налаштування ременю досить легко у кожній моделі. Це дозволяє відрегулювати сумку під будь-який зріст і забезпечує комфорт при носінні. Якщо це шнурок з фіксатором, то для зміни довжини достатньо посунути фіксатор на потрібну відстань. Якщо це сумка кросбоді з широким  ременем та фастексом, то він має регулятор, який можна потягнути вгору або вниз по ремені, щоб налаштувати довжину. Також у деяких моделях є два фастекса та застібки, що дозволяють максимально змінювати положення та довжину ременя.

Обери свій стиль: як носити сумку кросбоді у 2024 році

Зазвичай сумки такого виду носять через плече, що дозволяє зручно закріпити її по діагоналі тіла та не помічати при ходьбі. Також можна повісити сумку на плече з одного боку, щоб вона виглядала більш лаконічно і була непомітною. Як саме носити цей аксесуар слід вирішувати з огляду на індивідуальні побажання, комфорт при ходьбі та стиль одягу.

Де купити сумку через плече в Україні

Сумки від Kite – лаконічні прямокутні форми, вишукані кольори та сучасний дизайн. Вони підійдуть як дітям, так і дорослим. Ремінці швидко та легко регулюються, трансформуючись в ідеальну довжину під зріст власника. Обираючи дитячі та жіночі кросбоді, ви отримуєте місткі відділення, багатофункціональні кишеньки та унікальний стиль. В Україні придбати ці зручні аксесуари можна в офлайн та онлайн-магазинах. Повний перелік усіх авторизованих точок продажу є на офіційному сайті Kite, у розділі «Де купити».

Читати більше