Ru Ua

Сумки-шопери Kite

Новинка
Сумка-рюкзак Kite Kuromi HK24-586 Сумка-рюкзак Kite Kuromi HK24-586
Новинка
Сумка-рюкзак Kite K24-586-1 Сумка-рюкзак Kite K24-586-1
K24-586-1
656.00 грн
Новинка
Сумка-рюкзак Kite K24-586-2 Сумка-рюкзак Kite K24-586-2
K24-586-2
656.00 грн
Новинка
Сумка-шопер Kite BE Ukraine K24-587-1 Сумка-шопер Kite BE Ukraine K24-587-1
Новинка
Сумка-шопер Kite BE Ukraine K24-587-2 Сумка-шопер Kite BE Ukraine K24-587-2
Новинка
Сумка-шопер Kite BE Ukraine K24-587-3 Сумка-шопер Kite BE Ukraine K24-587-3

Текстильні сумки-шопери Kite – неймовірно стильні, зручні та функціональні. Трендові моделі  незамінні для повсякденного використання та дуже зручні для безлічі щоденних потреб.

Особливості та переваги текстильних шоперів Kite

Сумки-шопери – світовий тренд стріт-стайлу. Ці аксесуари блискавично увірвалися на вершину популярності. І на це є безліч причин.

  • Зручність. Сумки для шопінгу Kite дуже зручні, місткі та легенькі. Чудово підходять для щоденних походів по магазинам. Порожні, в складеному вигляді, займають мінімум місця в сумці чи рюкзаку. Тож вони завжди можуть бути поруч, а за потреби – вмістять ваші покупки. Окрім ємного основного відділення, всередині шоперів Kite є окрема кишеня для дрібниць на застібці-блискавці. Також передбачена ключниця. Завдяки подовженим текстильним ручкам, сумки зручно носити в руках або на плечі.
  • Якість. Шопери Kite виготовлені з міцного поліестеру, який легко очищається та швидко сохне. Висока якість відображена в кожній деталі: міцні та рівні шви, надійна фурнітура та стійкі кольори.
  • Стиль. Такі аксесуари набагато привабливіші, аніж звичайні пакети. Вони естетично виглядають, стильно доповнюють повсякденний образ та додають впевненості в собі. 
  • Вигода та турбота про довкілля. Текстильні сумки є більш екологічним варіантом порівняно з пластиковими пакетами, оскільки вони можуть використовуватись багато разів. Це зменшує кількість відходів та забезпечує збереження навколишнього середовища.
  • Еко-торбинки – маст-хев для кожного члена родини. З ними дуже зручно ходити за продуктами, на прогулянки та у буденних справах. Стильні та мега-практичні аксесуари, завдяки яким ви забудете про неестетичні «пакети з пакетами» та не будете витрачати кошти на неекологічні та ненадійні одноразові торбинки. 

Текстильні шопери Kite представлені в різних кольорах та дизайнах, що дозволяє знайти варіант, що відповідає вашому стилю та вимогам. 

Щоб дізнатися де купити сумки-шопери Kite, ознайомтеся з переліком авторизованих магазинів.

Читати більше