Ліцензія tokidoki

tokidoki

tokidoki (токідокі) – всесвітньо відомий лафстайл-бренд, що створює унікальні дизайни у японській естетиці. Заснований у 2005 році, після чого  блискавично набув світової популярності.

Візуальна концепція бренду ґрунтується на баченні італійського художника Simone Legno. Його твори стали тим самим первісним зерном, з якого виросла ціла культура, що охоплює повсякденну моду, стиль життя та спосіб мислення.

Передісторія бренду вражає: він зародився на основі особистого блогу дизайнера, якому судилося не довго залишатися непоміченим. Незабаром його персонажі та патерни набудуть всесвітнього визнання та статусу культових.

Незважаючи на японську назву та тематику, фактично tokidoki – італійський бренд, що позиціонує себе як міжнародний. Естетика японських коміксів, якими  надихався творець, виявилася настільки цікавою та близькою до світової спільноти, що незабаром бренд не тільки вийшов на міжнародний ринок, але й здивував несподіваними крутими колабораціями. У скарбничці tokidoki є вражаючі спільні колекції з такими брендами: Karl Lagerfeld, SEPHORA, Hello Kitty, MARVEL, Barbie, Peanuts, GIANTS, Iron Maiden, Kite та ін.

Особливості ліцензії Токідоки

«tokidoki» – у перекладі з японської означає «іноді, час від часу». Іноді з нами відбуваються дивовижні події. І час від часу це зустрічі з надихаючими сюжетами, які заряджають нас силами та енергією.

Особливість токідокі – близькість до природного повсякденного життя. Композиції не припадають пилом на музейних полицях і не відмежовуються від нас, ховаючись за щільним захисним склом і масивними різьбленими рамами. Шедеври Леньо створені для того, щоб проживати звичайне життя разом з кожним з нас. У щоденній рутині. У буденності. В побуті. Казкові дизайни мешкають на рюкзаках та сумках, одязі та прикрасах, аксесуарах та косметиці. І тим самим роблять повсякденне життя яскравішим, наповнюючи його надихаючим барвистим вайбом.

Персонажі tokidoki

Токідоки – це цілі світи, заселені милими персонажами. Всесвіт бренду містить безліч різноманітних героїв, об'єднаних у кілька сімейств. Кожне з них має свою унікальну історію та неповторний візуальний код.

  • Cactus Friends – сімейство милих персонажів у кумедних костюмах кактусів.

Кактус – це символ захисту, якого так потребують діти. Дівчинка-тинейджер SANDy та її друзі одягаються в костюми колючих рослин, використовуючи їх як броню, що захищає від усіх неприємностей світу. Також кактус має унікальну властивість – накопичувати воду, а значить – зберігати в собі найважливіше джерело життя. Друзі-кактусята поєднують у собі важливі якості: тендітність, силу та чистоту.

  • Donutellа (and her sweet friends) – найсолодші персонажі-смачки.

Donutellа (від англ. donut – «пончик») родом із планети, де цукор використовується як джерело енергії. Одного разу, досліджуючи Чумацький Шлях на своєму НЛО-пончику, Донателла виявила планету Земля, де знайшла багато солоденьких смаколиків для себе та своїх друзів. Земля так сподобалася милій ласуні, що вона вирішила залишитися тут назавжди разом з іншими солодкими персонажами.

  • Unicorno – чарівна родина казкових єдинорогів.

Ці чудові єдиноріжки колись були простими маленькими поні, які мирно паслися і радісно бігали підтюпцем по полях. Якось вони випадково забрели до чарівного водоспаду. І пройшовши крізь нього, поні перетворилися на єдинорогів і знайшли приховане чарівне королівство. З того часу милі єдиноріжки живуть у зачарованому світі між чарівним королівством і нашим земним світом.

  • Mermicorno – дивовижний підводний світ, в якому живуть єдинороги-русалки.

Однієї особливої ночі зграйка єдинорогів вирішила простежити за падаючими зірками. Це був дуже незвичайний зорепад: небесні тіла падали у блискуче море, яке перетворювало їх на морських зірок, а сніжинки — на медуз. Єдинороги сіли на хвіст зірки, що падає у чарівне море. І перетворилися на чарівні істоти: наполовину єдинороги, наполовину риби. Якось, мандруючи за мігруючими дельфінами, вони випадково виявили наш світ. Так почалася казка про Мермікорнів, які, за легендою, з'являється лише під час місячного затемнення.

  • punkstar – гучна тусовка справжніх панк-зірок.

Зустрічайте нових панк-зірок — групу талановитих дітей, які зібралися разом, щоб перетворити занедбаний завод на найбільшу тусовку. У їхньому розпорядженні 4 гігантські поверхи та величезний простір для будь-яких захоплень: від музики до катання на скейтборді!

Стиль Kite tokidoki

Стиль Kite tokidoki – це сміливі рішення та яскраві кольори. Строкаті патерни з милими персонажами та нескінченний заряд позитиву. Рюкзаки та канцелярія в цій ліцензії припадуть до душі всім, хто любить сучасну японську культуру, комікси та чарівну естетику kawaii. Ця неймовірна за своєю яскравістю колекція додасть впевненості та зведе ваш повсякденний образ на вершину модних стрітстайл-трендів. Токідоки – це вільна стихія, близька до підлітків та молоді.